3d Yazıcı
Anycubic Anycubic Photon Mono
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality Ender 3 V2
2
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Two Two Trees Bluer Plus
3
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K2
4
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K1C
5
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Bambu Bambu Lab A1
6
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K2 Plus
7
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
8
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K1 Max
9
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality Hi
10
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality Sermoon S1 3D Tarayıcı
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | Var |
| Işık Kaynağı | 405 nm |
| Aydınlatma | Matris |
| Isıtmalı Tabla | |
| Tabla Tipi | |
| Filament Tipi | |
| Filament Çapı | |
| Dosya Uzantısı | |
| Yazılım | |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | |
| Diğer Özellikler | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | LCD tabanlı SLA |
| Baskı Hassasiyeti | |
| Yazma Hızı | 50 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | |
| Bağlantı Tipi | USB |
| Filament Giriş Sayısı | |
| Nozzle Sayısı | |
| Nozzle Çapı | |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | |
| Kesinti Sonrası İşlem | |
| Uzaktan Kontrol | |
| Otomatik Kalibrasyon | |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 130 mm |
| Baskı Derinliği | 80 mm |
| Baskı Yüksekliği | 165 mm |
| Cihaz Genişliği | 227 mm |
| Cihaz Derinliği | 222 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 383 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | 0.051mm 2560*1620 |
| Dokunmatik Ekran | Var |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | 405nm UV Reçine |
| Tabla Malzemesi | |
| Dış Kasa | Var |
| Dış Kasa Malzemesi | Plastik |
| Ağırlık | 4.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah Sarı |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!