3d Yazıcı
Bambu Bambu Lab A1
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Bambu Bambu Lab A1
2
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality Sermoon S1 3D Tarayıcı
3
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality Scan Bridge (Otter Series Version)
4
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality RaptorX Tarama Köprüsü Kiti - Yenilikçi Mavi Lazer ve NIR Teknolojisi ile Hassas Tarama
5
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality Raptorx & Tarama Köprüsü Kiti
6
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality K2 Plus Combo 3D Yazıcı Çok Renkli Baskı Desteği ile 350x350x350mm Baskı Alanı
7
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality K2 Plus Combo
8
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality K2 Plus 3D Yazıcı Çok Renkli Baskı Desteği ile 350x350x350mm Baskı Hacmi
9
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality K1 Serisi CFS Yükseltme Kiti 3D Yazıcılar İçin Gelişmiş Özellikler ve Eklentiler
10
Bambu Bambu Lab A1
vs
Creality Creality Falcon 2 Pro Lazer Gravür Makinesi - 60W
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | Yok |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | Var |
| Tabla Tipi | Hareketli |
| Filament Tipi | PVA PETG TPU PLA |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | |
| Yazılım | CoreXY Bambu Studio Bambu Handy |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | |
| Diğer Özellikler | Filament Bitiş Sensörü Filament Dolanma Sensorü |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | |
| Baskı Hassasiyeti | |
| Yazma Hızı | 500 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | Raylı |
| Bağlantı Tipi | |
| Filament Giriş Sayısı | 4 Adet |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 100 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 300 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | Var |
| Uzaktan Kontrol | |
| Otomatik Kalibrasyon | Var |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 256 mm |
| Baskı Derinliği | 256 mm |
| Baskı Yüksekliği | 256 mm |
| Cihaz Genişliği | 465 mm |
| Cihaz Derinliği | 410 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 430 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | Metal |
| Dış Kasa | Yok |
| Dış Kasa Malzemesi | |
| Ağırlık | 8.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Gri |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!