3d Yazıcı
Creality Creality Ender 3 V2
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality Ender 3 V2
2
Creality Creality Creality Cr-Scan Otter 3D Tarayıcı
vs
Creality Creality Ender 3 V2
3
Creality Creality 3D Hotbed Leveling Silika Kolon 4 Adet
vs
Creality Creality Ender 3 V2
4
Creality Creality 3D Creality Ender 3 3D Yazıcı
vs
Creality Creality Ender 3 V2
5
Creality Creality Ender 3 V2
vs
Creality Creality K1C
6
Creality Creality Ender 3 V2
vs
Two Two Trees Bluer Plus
7
Creality Creality Ender 3 V2
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
8
Creality Creality 3D Dekoratif 3D Yazıcı Üretimi Ak-47 Model - Duvar Aksesuarı & Koleksiyon Objesi
vs
Creality Creality Ender 3 V2
9
Creality Creality Ender 3 V2
vs
Creality Creality K1 Max
10
Creality Creality Ender 3 V2
vs
Creality Creality RaptorX Tarama Köprüsü Kiti - Yenilikçi Mavi Lazer ve NIR Teknolojisi ile Hassas Tarama
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | Var |
| Tabla Tipi | Hareketli |
| Filament Tipi | PETG TPU PLA |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | STL OBJ Gcode |
| Yazılım | Cura Simplify 3D |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | Yok |
| Diğer Özellikler | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | FDM |
| Baskı Hassasiyeti | 0.4 mm |
| Yazma Hızı | |
| X-Y Eksen Yapısı | |
| Bağlantı Tipi | SD USB |
| Filament Giriş Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 200 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 100 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | |
| Uzaktan Kontrol | Yok |
| Otomatik Kalibrasyon | |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 220 mm |
| Baskı Derinliği | 220 mm |
| Baskı Yüksekliği | 250 mm |
| Cihaz Genişliği | 475 mm |
| Cihaz Derinliği | 470 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 620 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | Metal |
| Dış Kasa | Yok |
| Dış Kasa Malzemesi | |
| Ağırlık | 7.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!