3d Yazıcı
Creality Creality Hi
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Bambu Bambu Lab A1 Mini Combo: Kompakt, Akıllı ve Çok Renkli 3D Yazıcı
vs
Creality Creality Hi
2
Creality Creality Cfs - Creality Filament Sistemi
vs
Creality Creality Hi
3
Creality Creality 3D Sertleştirilmiş Çelik High-End Nozzle (8 Adet)
vs
Creality Creality Hi
4
Creality Creality 3D Teflon Boru Kesme Aleti
vs
Creality Creality Hi
5
Creality Creality 3D Hotbed Leveling Silika Kolon 4 Adet
vs
Creality Creality Hi
6
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality Hi
7
Creality Creality Hi
vs
Creality Creality K1 Serisi CFS Yükseltme Kiti 3D Yazıcılar İçin Gelişmiş Özellikler ve Eklentiler
8
Creality Creality Hi
vs
Creality Creality RaptorX Tarama Köprüsü Kiti - Yenilikçi Mavi Lazer ve NIR Teknolojisi ile Hassas Tarama
9
Creality Creality Hi
vs
Creality Creality K2 Plus Combo
10
Creality Creality Hi
vs
Creality Creality K1C 3D Yazıcı Beyaz Renk ile Yüksek Kaliteli Materyal ve Özellikler Sunuyor
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | Yok |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | |
| Tabla Tipi | |
| Filament Tipi | PLA-CF PETG ABS PLA Hyper-PLA |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | Gcode 3MF |
| Yazılım | Creality Print 5.1 |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | Var |
| Diğer Özellikler | Filament Dolaşma Algılama |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | FDM |
| Baskı Hassasiyeti | 0.1 mm |
| Yazma Hızı | 500 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | |
| Bağlantı Tipi | USB Wi-Fi |
| Filament Giriş Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Sayısı | 3 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 300 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 100 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | |
| Uzaktan Kontrol | Var |
| Otomatik Kalibrasyon | Var |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 260 mm |
| Baskı Derinliği | 260 mm |
| Baskı Yüksekliği | 300 mm |
| Cihaz Genişliği | 409 mm |
| Cihaz Derinliği | 392 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 477 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran | Var |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | Epoksi |
| Dış Kasa | Yok |
| Dış Kasa Malzemesi | |
| Ağırlık | 8.75 kg |
| Renk Seçenekleri |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!