3d Yazıcı
Creality Creality K1 Max
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Creality Creality K1 Max
vs
Creality Creality K1C
2
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K1 Max
3
Creality Creality K1 Max
vs
Two Two Trees Bluer Plus
4
Creality Creality K1 Max
vs
Creality Creality Sermoon S1 3D Tarayıcı
5
Creality Creality Halot Max CL-133 3D Yazıcı
vs
Creality Creality K1 Max
6
Creality Creality Falcon 2 Pro Lazer Gravür Makinesi - 60W
vs
Creality Creality K1 Max
7
Creality Creality Ender-3 V3 Se 3D Printer
vs
Creality Creality K1 Max
8
Bambu Bambu Lab H2S Full Combo - 10W Laser
vs
Creality Creality K1 Max
9
Creality Creality K1 Max
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
10
Creality Creality Ender 3 V2
vs
Creality Creality K1 Max
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | Yok |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | Var |
| Tabla Tipi | Hareketsiz |
| Filament Tipi | PETG PA TPU PET ABS PLA-CF ASA PLA PET-CF PC PA-CF |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | AMF STL OBJ |
| Yazılım | Gcode Creality 3D |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | Var |
| Diğer Özellikler | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | FDM |
| Baskı Hassasiyeti | 0.1 mm |
| Yazma Hızı | 600 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | Raylı |
| Bağlantı Tipi | USB Wi-Fi Ethernet |
| Filament Giriş Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 300 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 100 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | Var |
| Uzaktan Kontrol | |
| Otomatik Kalibrasyon | Var |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 300 mm |
| Baskı Derinliği | 300 mm |
| Baskı Yüksekliği | 300 mm |
| Cihaz Genişliği | 435 mm |
| Cihaz Derinliği | 462 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 526 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran | Var |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | Cam |
| Dış Kasa | Var |
| Dış Kasa Malzemesi | Alüminyum |
| Ağırlık | 18 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!