3d Yazıcı
Creality Creality K1C
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K1C
2
Creality Creality K1 Max Aı Fast 3D Printer
vs
Creality Creality K1C
3
Creality Creality 3D Sertleştirilmiş Çelik High-End Nozzle (8 Adet)
vs
Creality Creality K1C
4
Bambu Bambu Lab H2S Full Combo - 10W Laser
vs
Creality Creality K1C
5
Creality Creality K1 Max
vs
Creality Creality K1C
6
Creality Creality Ender 3 V2
vs
Creality Creality K1C
7
Creality Creality K1 Yüksek Hızlı 3D Yazıcı - Versiyon Standart Siyah Renkli FDM Teknolojisi İle 220x220x250 mm
vs
Creality Creality K1C
8
Creality Creality 3D Creality Filament Sensörü
vs
Creality Creality K1C
9
Creality Creality K1C
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
10
Creality Creality Falcon 2 Pro Lazer Gravür Makinesi - 60W
vs
Creality Creality K1C
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | Yok |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | Var |
| Tabla Tipi | Hareketsiz |
| Filament Tipi | PETG PA-CF TPU PA ABS ASA PLA PLA-CF PC PET-CF |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | Nesne STL Gcode 3FM |
| Yazılım | Cura Creality OS Superb |
| Gürültü Seviyesi (max.) | 45 db |
| Türkçe Arayüz | Var |
| Diğer Özellikler | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | |
| Baskı Hassasiyeti | 0.35 mm |
| Yazma Hızı | 600 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | |
| Bağlantı Tipi | USB Wi-Fi |
| Filament Giriş Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 300 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 100 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | |
| Uzaktan Kontrol | Var |
| Otomatik Kalibrasyon | Var |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 220 mm |
| Baskı Derinliği | 220 mm |
| Baskı Yüksekliği | 250 mm |
| Cihaz Genişliği | 355 mm |
| Cihaz Derinliği | 355 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 482 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran | Var |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | |
| Dış Kasa | Var |
| Dış Kasa Malzemesi | Metal |
| Ağırlık | 12.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!