3d Yazıcı
Creality Creality K2
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Creality Creality Halot Mage S
vs
Creality Creality K2
2
Creality Creality 3D Teflon Boru Kesme Aleti
vs
Creality Creality K2
3
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K2
4
Creality Creality Halot Max CL-133 3D Yazıcı
vs
Creality Creality K2
5
Creality Creality Creality Cr-Scan Otter 3D Tarayıcı
vs
Creality Creality K2
6
Bambu Bambu Lab X1/ P1 Serisi 0.8mm Hotend Nozzle Seti
vs
Creality Creality K2
7
Creality Creality K1 Serisi CFS Yükseltme Kiti 3D Yazıcılar İçin Gelişmiş Özellikler ve Eklentiler
vs
Creality Creality K2
8
Creality Creality K1C 3D Yazıcı Beyaz Renk ile Yüksek Kaliteli Materyal ve Özellikler Sunuyor
vs
Creality Creality K2
9
Creality Creality K1 Yüksek Hızlı 3D Yazıcı - Versiyon Standart Siyah Renkli FDM Teknolojisi İle 220x220x250 mm
vs
Creality Creality K2
10
Creality Creality Falcon 2 Pro Lazer Gravür Makinesi - 60W
vs
Creality Creality K2
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | Yok |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | |
| Tabla Tipi | Hareketsiz |
| Filament Tipi | PET PETG ABS PLA PLA-CF |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | Gcode 3MF |
| Yazılım | Creality 3D |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | Var |
| Diğer Özellikler | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | FDM |
| Baskı Hassasiyeti | |
| Yazma Hızı | 600 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | Raylı |
| Bağlantı Tipi | USB Wi-Fi |
| Filament Giriş Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 300 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 100 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | |
| Uzaktan Kontrol | Var |
| Otomatik Kalibrasyon | Var |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 260 mm |
| Baskı Derinliği | 260 mm |
| Baskı Yüksekliği | 260 mm |
| Cihaz Genişliği | 404 mm |
| Cihaz Derinliği | 436 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 545 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran | Var |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | |
| Dış Kasa | Var |
| Dış Kasa Malzemesi | Metal |
| Ağırlık | 18.3 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!