3d Yazıcı
Creality Creality K2 Plus
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Creality Creality Ender-3 V3 Se 3D Printer
vs
Creality Creality K2 Plus
2
Creality Creality 3D Sertleştirilmiş Çelik High-End Nozzle (8 Adet)
vs
Creality Creality K2 Plus
3
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Creality Creality K2 Plus
4
Creality Creality Creality Cr-Scan Otter 3D Tarayıcı
vs
Creality Creality K2 Plus
5
Creality Creality K1C 3D Yazıcı
vs
Creality Creality K2 Plus
6
Creality Creality Ender 3 V3 Se 3D Yazıcı
vs
Creality Creality K2 Plus
7
Creality Creality 3D Dekoratif 3D Yazıcı Üretimi Ak-47 Model - Duvar Aksesuarı & Koleksiyon Objesi
vs
Creality Creality K2 Plus
8
Creality Creality K2 Plus
vs
Creality Creality K2 Plus Combo
9
Creality Creality K1 Max 3D Yazıcı -
vs
Creality Creality K2 Plus
10
Creality Creality Ender-3 V3 KE 3D Yazıcı
vs
Creality Creality K2 Plus
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | Yok |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | Var |
| Tabla Tipi | Hareketsiz |
| Filament Tipi | ASA PPA-CF PETG PLA-CF ABS PA-CF PLA PET |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | Gcode 3MF |
| Yazılım | Creality Print 5.0 |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | Var |
| Diğer Özellikler | Otomatik Filament Rölesi Filament Dolaşma Algılama Hava Temizleyici Aktif Yatak Eğimi Kalibrasyonu |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | FDM |
| Baskı Hassasiyeti | 0.1 mm |
| Yazma Hızı | 600 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | Raylı |
| Bağlantı Tipi | USB Wi-Fi Ethernet |
| Filament Giriş Sayısı | |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 350 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 120 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | |
| Uzaktan Kontrol | |
| Otomatik Kalibrasyon | Var |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 350 mm |
| Baskı Derinliği | 350 mm |
| Baskı Yüksekliği | 350 mm |
| Cihaz Genişliği | 495 mm |
| Cihaz Derinliği | 515 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 640 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran | Var |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | |
| Dış Kasa | Var |
| Dış Kasa Malzemesi | Metal |
| Ağırlık | 35 kg |
| Renk Seçenekleri |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!