3d Yazıcı
FlashForge FlashForge Adventurer 4
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Creality Creality Ender 3 V2 - Geliştirilmiş 3D Yazıcı
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
2
Creality Creality Raptorx & Tarama Köprüsü Kiti
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
3
Creality Creality K1 Yüksek Hızlı 3D Yazıcı - Versiyon Standart Siyah Renkli FDM Teknolojisi İle 220x220x250 mm
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
4
Creality Creality 3D Sertleştirilmiş Çelik High-End Nozzle (8 Adet)
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
5
Bambu Bambu Lab P1P 3D Yazıcı
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
6
Creality Creality Sermoon S1 3D Tarayıcı
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
7
Creality Creality RaptorX Tarama Köprüsü Kiti - Yenilikçi Mavi Lazer ve NIR Teknolojisi ile Hassas Tarama
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
8
Creality Creality Ender-3 V3 Se 3D Printer
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
9
Bambu Bambu Lab X1/ P1 Serisi 0.8mm Hotend Nozzle Seti
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
10
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
FlashForge FlashForge Adventurer 4
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | Var |
| Tabla Tipi | |
| Filament Tipi | PC PETG ABS PLA PET |
| Filament Çapı | |
| Dosya Uzantısı | |
| Yazılım | |
| Gürültü Seviyesi (max.) | 50 db |
| Türkçe Arayüz | |
| Diğer Özellikler | Filament Algılama Sistemi Hepa Filtre |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | |
| Baskı Hassasiyeti | 0.1 mm |
| Yazma Hızı | 150 mm/s |
| X-Y Eksen Yapısı | |
| Bağlantı Tipi | |
| Filament Giriş Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 265 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 110 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | Var |
| Uzaktan Kontrol | |
| Otomatik Kalibrasyon | Var |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 220 mm |
| Baskı Derinliği | 200 mm |
| Baskı Yüksekliği | 250 mm |
| Cihaz Genişliği | 500 mm |
| Cihaz Derinliği | 470 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 540 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | |
| Dış Kasa | |
| Dış Kasa Malzemesi | |
| Ağırlık | 26 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!