3d Yazıcı
Two Two Trees Bluer Plus
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Creality Creality 3D Dekoratif 3D Yazıcı Üretimi Ak-47 Model - Duvar Aksesuarı & Koleksiyon Objesi
vs
Two Two Trees Bluer Plus
2
Bambu Bambu Lab A1
vs
Two Two Trees Bluer Plus
3
Creality Creality K1 Max Aı Fast 3D Printer
vs
Two Two Trees Bluer Plus
4
Creality Creality Creality Cr-Scan Otter 3D Tarayıcı
vs
Two Two Trees Bluer Plus
5
Anycubic Anycubic Photon Mono
vs
Two Two Trees Bluer Plus
6
Creality Creality Sermoon S1 3D Tarayıcı
vs
Two Two Trees Bluer Plus
7
Creality Creality RaptorX Tarama Köprüsü Kiti - Yenilikçi Mavi Lazer ve NIR Teknolojisi ile Hassas Tarama
vs
Two Two Trees Bluer Plus
8
Creality Creality Raptorx & Tarama Köprüsü Kiti
vs
Two Two Trees Bluer Plus
9
Bambu Bambu Lab A1 Mini Combo: Kompakt, Akıllı ve Çok Renkli 3D Yazıcı
vs
Two Two Trees Bluer Plus
10
Creality Creality K1 Yüksek Hızlı 3D Yazıcı - Versiyon Standart Siyah Renkli FDM Teknolojisi İle 220x220x250 mm
vs
Two Two Trees Bluer Plus
Teknik Özellikler
43 özellik
Genel
35
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Reçineli Baskı | |
| Işık Kaynağı | |
| Aydınlatma | |
| Isıtmalı Tabla | Var |
| Tabla Tipi | |
| Filament Tipi | PETG ABS PLA |
| Filament Çapı | 1.75 mm |
| Dosya Uzantısı | STL OBJ |
| Yazılım | Cura |
| Gürültü Seviyesi (max.) | |
| Türkçe Arayüz | Yok |
| Diğer Özellikler | Filament Ağırlık Ölçme Sistemi |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| Baskı Teknolojisi | FDM |
| Baskı Hassasiyeti | |
| Yazma Hızı | |
| X-Y Eksen Yapısı | |
| Bağlantı Tipi | SD |
| Filament Giriş Sayısı | |
| Nozzle Sayısı | 1 Adet |
| Nozzle Çapı | 0.4 mm |
| Nozzle Sıcaklığı (max.) | 260 ℃ |
| Tabla Sıcaklığı (max.) | 100 ℃ |
| Kesinti Sonrası İşlem | |
| Uzaktan Kontrol | |
| Otomatik Kalibrasyon | |
| TASARIM | |
| Baskı Genişliği | 300 mm |
| Baskı Derinliği | 300 mm |
| Baskı Yüksekliği | 400 mm |
| Cihaz Genişliği | 405 mm |
| Cihaz Derinliği | 505 mm |
| Cihaz Yüksekliği | 646 mm |
Ekran
2
| XY Çözünürlük | |
| Dokunmatik Ekran | Var |
Tasarım
6
| Baskı Malzemesi | |
| Tabla Malzemesi | Metal |
| Dış Kasa | Yok |
| Dış Kasa Malzemesi | |
| Ağırlık | |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!