Drone
DJI DJI Mini 4 Pro
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
9 karşılaştırma bulundu
1
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC 2
2
DJI DJI Mini 3
vs
DJI DJI Mini 4 Pro
3
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 5 Pro
4
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 4K
5
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
6
DJI DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 4 Pro
7
DJI DJI Mini 3 (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 4 Pro
8
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
9
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3
Teknik Özellikler
49 özellik
Genel
30
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL BİLGİLER | |
| Cihaz Sınıfı | Havadan Görüntüleme |
| Ürün Ailesi | DJI Mini |
| Ürün Serisi | DJI Mini 4 Pro |
| Kullanıcı Seviyesi | Deneyimli |
| Engelden Kaçınma | Var |
| Kaçınabildiği Engeller | Alt Arka Ön Sağ Sol Üst |
| Sertifika Gereksinimi | Yok |
| Akıllı Eve Dönüş | Var |
| Diğer Özellikler | DJI ActiveTrack 360 Havada Asılı Kalma Katlanabilir Tasarım Otomatik İniş/Kalkış Pilot Asistanı Sistemi (APAS) Rüzgara Dirençli Seviye 5 Rüzgar Direnci Telefon ile Kontrol |
| Titreşim Engelleme | Var |
| Titreşim Engelleme Türü | 150° Gimbal 3 Eksenli |
| Sensör Türü | CMOS |
| Görüş Açısı | 82.1 ° |
| Etkin Piksel | 48 MP |
| Anlık Görüntü Aktarımı | Var |
| Çekim Özellikleri | 10-bit D-Log M 180° Panorama D-Log M Dikey Çekim (4K@60fps) DNG Geniş Açı Panorama H.264 HDR HDR (4K@60fps) HEVC/H.265 HLG Otomatik Pozlama Braketi (AEB) Panorama RAW Seri Çekim Yavaş Çekim Yavaş Çekim (1080p@200fps) Yavaş Çekim (4K@100fps) |
| GÜÇ BİLGİLERİ | |
| Uçuş Süresi | 34 dk |
| KONTROL VE KULLANIM | |
| Konumlandırma Sistemi | Galileo Vision Positioning System (VPS) BeiDou GPS |
| İletişim Sistemi | DJI OcuSync 4.0 (O4) |
| Azami Hız | 57.6 km/sa |
| Kullanım Mesafesi | 20 km |
| Azami Rakım | 4 km |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Genişlik | 373 mm |
| Derinlik | 298 mm |
| Yükseklik | 101 mm |
Kamera
10
| KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME | |
| Dahili Kamera | Var |
| Optik Yakınlaştırma | Yok |
| Dijital Zoom | 4 x |
| Harici Kamera Uyumu | |
| Video Çözünürlüğü | 4K |
| Video Kare Hızı | 60 fps |
| Video Modları | MasterShots Spiral FocusTrack Rocket HyperLapse Bumerang Küresel Panorama Düşme Efekti (Asteroid) Point of Interest (POI) NightShot Vertical (Dikey) TimeLapse Rota Takibi Manuel Dronie Spotlight |
| Fotoğraf Çekebilme | Var |
| Fotoğraf Çözünürlüğü | 8064x6048 |
Tasarım
3
| Sensör Boyutu | 1/1.3 inç |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 249 g |
Performans
4
| Diyafram Açıklığı | f/1.7 |
| Dahili Depolama | Var |
| Dahili Depolama Boyutu | 2 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | 512 GB |
Batarya
2
| Pil Kapasitesi | 2590 mAh |
| Şarj Süresi | 70 dk |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!