Drone
DJI DJI Mini 4K
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
9 karşılaştırma bulundu
1
DJI DJI Mini 3
vs
DJI DJI Mini 4K
2
DJI DJI Mini 4K
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
3
DJI DJI Mini 4K
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC 2
4
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 4K
5
DJI DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 4K
6
DJI DJI Mini 4K
vs
DJI DJI Mini 5 Pro
7
DJI DJI Mini 3 (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 4K
8
DJI DJI Mini 4K
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3
9
DJI DJI Mini 4K
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
Teknik Özellikler
49 özellik
Genel
30
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL BİLGİLER | |
| Cihaz Sınıfı | Havadan Görüntüleme |
| Ürün Ailesi | DJI Mini |
| Ürün Serisi | DJI Mini 4 |
| Kullanıcı Seviyesi | Başlangıç |
| Engelden Kaçınma | Var |
| Kaçınabildiği Engeller | Alt |
| Sertifika Gereksinimi | Yok |
| Akıllı Eve Dönüş | Var |
| Diğer Özellikler | Hassas Uçuş Havada Asılı Kalma Katlanabilir Tasarım Otomatik İniş/Kalkış Rüzgara Dirençli Seviye 5 Rüzgar Direnci Telefon ile Kontrol |
| Titreşim Engelleme | Var |
| Titreşim Engelleme Türü | 3 Eksenli 90° Gimbal |
| Sensör Türü | CMOS |
| Görüş Açısı | 83 ° |
| Etkin Piksel | 12 MP |
| Anlık Görüntü Aktarımı | Var |
| Çekim Özellikleri | 1080p@60fps DNG H.264 Otomatik Pozlama Braketi (AEB) Panorama RAW |
| GÜÇ BİLGİLERİ | |
| Uçuş Süresi | 31 dk |
| KONTROL VE KULLANIM | |
| Konumlandırma Sistemi | Galileo Vision Positioning System (VPS) GLONASS GPS |
| İletişim Sistemi | DJI OcuSync 2.0 (O2) |
| Azami Hız | 57.6 km/sa |
| Kullanım Mesafesi | 10 km |
| Azami Rakım | 4 km |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Genişlik | 289 mm |
| Derinlik | 245 mm |
| Yükseklik | 56 mm |
Kamera
10
| KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME | |
| Dahili Kamera | Var |
| Optik Yakınlaştırma | |
| Dijital Zoom | 4 x |
| Harici Kamera Uyumu | |
| Video Çözünürlüğü | 4K |
| Video Kare Hızı | 30 fps |
| Video Modları | Spiral Rocket Bumerang Küresel Panorama Dronie |
| Fotoğraf Çekebilme | Var |
| Fotoğraf Çözünürlüğü | 4000x3000 |
Tasarım
3
| Sensör Boyutu | 1/2.3 inç |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 246 g |
Performans
4
| Diyafram Açıklığı | f/2.8 |
| Dahili Depolama | Yok |
| Dahili Depolama Boyutu | |
| Hafıza Kartı Desteği | 256 GB |
Batarya
2
| Pil Kapasitesi | 2250 mAh |
| Şarj Süresi |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!