Drone
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
DJI DJI Mini 3 (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
2
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
vs
DJI DJI Mini 5 Pro
3
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
4
DJI DJI Mini 3
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
5
DJI DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
vs
DJI DJI Mini 5 Pro
6
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC 2
7
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3
8
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
9
DJI DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
10
DJI DJI Mini 4K
vs
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
Teknik Özellikler
49 özellik
Genel
30
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL BİLGİLER | |
| Cihaz Sınıfı | Havadan Görüntüleme |
| Ürün Ailesi | DJI Mini |
| Ürün Serisi | DJI Mini 4 |
| Kullanıcı Seviyesi | Başlangıç |
| Engelden Kaçınma | Var |
| Kaçınabildiği Engeller | Alt |
| Sertifika Gereksinimi | Yok |
| Akıllı Eve Dönüş | Var |
| Diğer Özellikler | Hassas Uçuş Havada Asılı Kalma Katlanabilir Tasarım Otomatik İniş/Kalkış Rüzgara Dirençli Seviye 5 Rüzgar Direnci Telefon ile Kontrol |
| Titreşim Engelleme | Var |
| Titreşim Engelleme Türü | 3 Eksenli 90° Gimbal |
| Sensör Türü | CMOS |
| Görüş Açısı | 83 ° |
| Etkin Piksel | 12 MP |
| Anlık Görüntü Aktarımı | Var |
| Çekim Özellikleri | 1080p@60fps DNG H.264 Otomatik Pozlama Braketi (AEB) Panorama RAW |
| GÜÇ BİLGİLERİ | |
| Uçuş Süresi | 93 dk |
| KONTROL VE KULLANIM | |
| Konumlandırma Sistemi | Galileo Vision Positioning System (VPS) GLONASS GPS |
| İletişim Sistemi | DJI OcuSync 2.0 (O2) |
| Azami Hız | 57.6 km/sa |
| Kullanım Mesafesi | 20 km |
| Azami Rakım | 4 km |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Genişlik | 289 mm |
| Derinlik | 245 mm |
| Yükseklik | 56 mm |
Kamera
10
| KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME | |
| Dahili Kamera | Var |
| Optik Yakınlaştırma | |
| Dijital Zoom | 4 x |
| Harici Kamera Uyumu | |
| Video Çözünürlüğü | 4K |
| Video Kare Hızı | 30 fps |
| Video Modları | Spiral Rocket Bumerang Küresel Panorama Dronie |
| Fotoğraf Çekebilme | Var |
| Fotoğraf Çözünürlüğü | 4000x3000 |
Tasarım
3
| Sensör Boyutu | 1/2.3 inç |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 246 g |
Performans
4
| Diyafram Açıklığı | f/2.8 |
| Dahili Depolama | Yok |
| Dahili Depolama Boyutu | |
| Hafıza Kartı Desteği | 256 GB |
Batarya
2
| Pil Kapasitesi | 6750 mAh |
| Şarj Süresi |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!