Drone
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
9 karşılaştırma bulundu
1
DJI DJI Mini 5 Pro
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
2
DJI DJI Mini 4K
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
3
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC 2
4
DJI DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
5
DJI DJI Mini 3 (DJI RC)
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
6
DJI DJI Mini 3
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
7
DJI DJI Mini 4K Fly More Combo
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
8
DJI DJI Mini 4 Pro
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
9
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo Plus
vs
DJI DJI Mini 5 Pro Fly More Combo RC-N3
Teknik Özellikler
49 özellik
Genel
30
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL BİLGİLER | |
| Cihaz Sınıfı | Havadan Görüntüleme |
| Ürün Ailesi | DJI Mini |
| Ürün Serisi | DJI Mini 5 Pro |
| Kullanıcı Seviyesi | Deneyimli |
| Engelden Kaçınma | Var |
| Kaçınabildiği Engeller | Alt Arka Ön Sağ Sol Üst |
| Sertifika Gereksinimi | Yok |
| Akıllı Eve Dönüş | Var |
| Diğer Özellikler | Bluetooth 5.4 DJI ActiveTrack 360 Havada Asılı Kalma Katlanabilir Tasarım LiDAR Sensörü Otomatik İniş/Kalkış Pilot Asistanı Sistemi (APAS) Rüzgara Dirençli Seviye 5 Rüzgar Direnci Telefon ile Kontrol |
| Titreşim Engelleme | Var |
| Titreşim Engelleme Türü | 150° Gimbal 3 Eksenli |
| Sensör Türü | CMOS |
| Görüş Açısı | 84 ° |
| Etkin Piksel | 50 MP |
| Anlık Görüntü Aktarımı | Var |
| Çekim Özellikleri | 10-bit D-Log M 180° Panorama D-Log M Dikey Çekim (4K@60fps) DNG Geniş Açı Panorama H.264 HDR HDR (4K@60fps) HEVC/H.265 HLG Otomatik Pozlama Braketi (AEB) Panorama RAW Seri Çekim Yavaş Çekim Yavaş Çekim (1080p@200fps) Yavaş Çekim (4K@120fps) |
| GÜÇ BİLGİLERİ | |
| Uçuş Süresi | 156 dk |
| KONTROL VE KULLANIM | |
| Konumlandırma Sistemi | Galileo Vision Positioning System (VPS) BeiDou GPS |
| İletişim Sistemi | DJI OcuSync 4.0+ (O4+) WiFi 6 (802.11ax) |
| Azami Hız | 64.8 km/sa |
| Kullanım Mesafesi | 20 km |
| Azami Rakım | 4.5 km |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Genişlik | 304 mm |
| Derinlik | 380 mm |
| Yükseklik | 91 mm |
Kamera
10
| KAMERA VE GÖRÜNTÜLEME | |
| Dahili Kamera | Var |
| Optik Yakınlaştırma | Yok |
| Dijital Zoom | 4 x |
| Harici Kamera Uyumu | Yok |
| Video Çözünürlüğü | 4K |
| Video Kare Hızı | 60 fps |
| Video Modları | MasterShots Spiral FocusTrack Rocket HyperLapse Bumerang Küresel Panorama Düşme Efekti (Asteroid) Point of Interest (POI) NightShot Vertical (Dikey) TimeLapse Rota Takibi Manuel Dronie Spotlight |
| Fotoğraf Çekebilme | Var |
| Fotoğraf Çözünürlüğü | 8192x6144 |
Tasarım
3
| Sensör Boyutu | 1 inç |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 249 g |
Performans
4
| Diyafram Açıklığı | f/1.8 |
| Dahili Depolama | Var |
| Dahili Depolama Boyutu | 42 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | 1.024 TB |
Batarya
2
| Pil Kapasitesi | 14040 mAh |
| Şarj Süresi | 193 dk |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!