Fotoğraf Makinesi
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
vs
Nikon Nikon D5600 18-140 mm Dslr Fotoğraf Makinesi
2
Nikon Nikon D3400 + 18-55 Kit Lens
vs
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
3
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
vs
Sony Sony a9 III (Alpha 9 III)
4
Nikon Nikon D3200 18-55mm KİT Fotoğraf Makinesi
vs
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
5
Nikon Nikon D3300 Af-P 18-55 Lensli Fotoğraf Makinesi
vs
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
6
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
vs
Nikon Nikon D5600 18-140mm DSLR Fotoğraf Makinesi
7
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
vs
Nikon Nikon Z9
8
Canon Canon EOS 77D + 18-55mm + 55-250mm + Hafıza Kartı + Çanta
vs
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
9
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
vs
Nikon Nikon Z8 Body Fotoğraf Makinesi
10
Nikon Nikon D3200 18-55 mm Kit Fotoğraf Makinesi
vs
Nikon Nikon D3400 18-55 VR AF-P DSLR Fotoğraf Makinesi
Teknik Özellikler
107 özellik
Genel
65
| TEMEL ÖZELLİKLER | — |
| Etkin Piksel | 24 MP |
| Wi-Fi | Yok |
| TÜM ÖZELLİKLER | — |
| SENSÖR | — |
| Görüntü İşlemcisi | Expeed 4 |
| Sensör Tipi | CMOS |
| Sensör Formatı | APS-C |
| En Düşük ISO | 100 |
| En Yüksek ISO | 25600 |
| Genişletilmiş ISO (Düşük) | — |
| Genişletilmiş ISO (Yüksek) | — |
| DxOMark Puanı | 86 puan |
| POZLAMA & ÇEKİM | — |
| Çekim Modları | Manuel, Diyafram Öncelikli, Enstantane Öncelikli, Program, Sahne Seçimi, Otomatik |
| Pozlama Telafisi | ± 5EV |
| Görüntü Sabitleyici | Yok |
| Görüntü Sabitleyici Özelliği | — |
| Beyaz Dengesi Ayarları | Otomatik, Gün Işığı, Ampul (Akkor/Tungsten), Floresan, Gölge, Özel, Bulutlu, Flaş |
| Enstantane (Hızlı) | 1/4000 sn |
| Enstantane (Yavaş) | 30 sn |
| Enstantane Hızlı (Yükseltilmiş) | — |
| Bulb Modu | — |
| Odaklama Özellikleri | Sürekli AF, Manuel, Otomatik, Tek Nokta AF, Dinamik Alanlı AF, Konu Algılamalı AF |
| AF Noktası | 11 adet |
| Çapraz Tip AF Noktası | — |
| Sürekli Çekim | — |
| OBJEKTİF | — |
| Değiştirilebilir Objektif | Var |
| Objektif Türü | Zoom (Değişken Odaklı) |
| Uyumlu Yuva (Bayonet) | Nikon F |
| Odak Mesafesi (Geniş) | 18 mm |
| Odak Mesafesi (Dar) | 55 mm |
| Otomatik Odak (AF) | — |
| Manuel Odak | — |
| FLAŞ | — |
| Yerleşik Flaş | Var |
| Harici Flaş Desteği | Var |
| Flaş Modları | Otomatik, Kırmızı Göz Azaltma, Yavaş Senkronizasyon, Kapalı, Arka Senkronizasyon, Yavaş Senkronlu Arka Perde, Dolgu Flaşı, Otomatik Yavaş Senkron |
| Flaş Senkronizasyon Hızı | — |
| Vizör | Var |
| Vizör Tipi | Optik (Pentamirror) |
| VİDEO | — |
| Zaman Aralıklı Çekim | — |
| Yavaş Çekim | — |
| Çift Kart Yuvası | — |
| TASARIM | — |
| Genişlik | 124 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Derinlik | 76 mm |
| FİZİKSEL DAYANIKLILIK | — |
| Toza Dayanıklılık | — |
| Toza Dayanıklılık Özelliği | — |
| Diğer Dayanıklılıklar | — |
| BAĞLANTILAR | — |
| Wi-Fi Standardı | — |
| Wi-Fi Frekansı | — |
| HDMI | Var |
| HDMI Tipi | — |
| Diğer Bağlantılar | PictBridge |
| DİĞER BİLGİLER | — |
| Ürün Ailesi | Nikon D3000 |
| Ürün Serisi | Nikon D3400 |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Diğer Özellikler | Akıllı Telefon ile Kontrol, Picture Control |
Kamera
12
| Optik Zoom | Var |
| Dijital Zoom | Yok |
| Lens Durumu | Kit Lens |
| Optik Zoom Miktarı | 3 x |
| Video Kaydı | Var |
| Video Çözünürlüğü | FHD (1920x1080) |
| Video Kare Hızı | 60 fps |
| Video Kayıt Formatı | MOV |
| Video Sıkıştırma Biçimi | H.264/MPEG-4 |
| Pil Ömrü (Fotoğraf) | — |
| Pil Ömrü (Video) | — |
| Kamera Türü | DSLR |
Tasarım
6
| Sensör Boyutu (Gen) | 23.5 mm |
| Sensör Boyutu (Uz) | 15.6 mm |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 445 g |
| Suya Dayanıklılık | — |
| Suya Dayanıklılık Özelliği | — |
Ekran
9
| EKRAN & VİZÖR | — |
| Ekran | Var |
| Ekran Boyutu | 3.0 inç |
| Diğer Ekranlar | — |
| Ekran Teknolojisi | — |
| Ekran Pikseli | — |
| Dokunmatik Ekran | Yok |
| Hareketli Ekran | Yok |
| Desteklediği Çözünürlükler | — |
Performans
5
| DEPOLAMA & PİL | — |
| Dahili Hafıza | — |
| Hafıza Kartı Desteği | Var |
| Hafıza Kartı Tipi | SD, SDHC, SDXC |
| Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi | — |
Batarya
3
| Pil Tipi | Lityum |
| Pil Özellikleri | Şarj Edilebilir |
| Pil Kapasitesi | — |
Bağlantı
7
| GPS (Konum) | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | — |
| NFC | Yok |
| USB | Var |
| USB Tipi | — |
| USB Standardı | — |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!