İşlemci
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
Öne Çıkan Özellikler
Soket
TR5
Çekirdek
24
Temel Frekans
4.2 GHz
Yapay Zeka (YZ)
Yok
Dahili Grafik İşlemci
Yok
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Intel Intel Core Ultra 9 285K
2
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
16 MD Ryzen 5 5500 3,6 GHz 16 MB Cache AM4 İşlemci TRAY
3
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Intel Intel Core I7 14700 20 Core 3.40 Ghz 33MB 1700P 65W Tray (Kutusuz) (Fansız) (14. Nesil) (Vga)
4
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Xeon Xeon E5 2683V4 Çift Işlemci 256 GB Ddr4 Ecc Ram Kule Tipi Fan
5
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Intel Intel Core Cı3 13100F 3.4ghz 12MB 1700P Fanlı (Box)
6
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Intel Intel Raptor Lake I7-14700 2.10GHZ 33MB 1700P Tray Işlemci
7
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
8
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Intel Intel Core Cı7 13700 2.1ghz 24MB 1700P Fansız (Tray)
9
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Ryzen Ryzen 7 7800X3D Soket Am5 5.0ghz 96MB 120W 5nm 100-100000910 Tray Fansız Işlemci
10
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Krk Krk Intel I9-14900KF 24 Core, 3.20GHZ, 36MB, 253W, LGA1700, 14.nesil, Tray, (Dahili Grafik Yok, Fan
Teknik Özellikler
42 özellik
İşlemci Bilgleri
11
| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| İşlemci Serisi | AMD Ryzen Threadripper |
| İşlemci Mimarisi | AMD Zen 5 |
| İşlemci Üst Modeli | THR-PRO-9965 |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Soket | TR5 |
| İşlemci Modeli | THR-PRO-9965WX |
| Çekirdek | 24 |
| Temel Frekans | 4.2 GHz |
| Artırılmış Frekans | 5.4 GHz |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 48 |
Bellek
9
| Önbellek L1 | 1.88 MB |
| Önbellek L2 | 24 MB |
| Önbellek L3 | 128 MB |
| Bellek Hızı | 6400 MHz |
| 2.Bellek Türü | — |
| 2.Bellek Hızı | — |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Kanalı | 8 |
| ECC Bellek Desteği | Var |
Yapay Zeka
2
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| YZ Performansı |
Grafik İşlemci
5
| Grafik İşlemci Modeli | |
| Grafik İşlemci Çekirdeği | |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 144 |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
Üretim Bilgileri
2
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Çıkış Dönemi | 3.Çeyrek |
Diğer Özellikler
13
| Transistör Tipi | FinFET |
| Jenerasyon | 9.Nesil AMD Ryzen Threadripper Pro |
| Desteklediği Teknolojiler | AMD AVIC (Interrupt Virtualization) AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD Expo AMD fTPM AMD Memory Guard AMD Precision Boost 2 AMD Secure Processor AMD-V Nested Paging (RVI) AMD-Vi (I/O MMU Virtualization) AVX-512 AVX2 Curve Optimizer Voltage Offsets DASH FMA3 Guest Mode Execution (GMET) Trap Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Precision Boost Overdrive Sanallaştırma Second Level Address Translation (SLAT) SSE 4.2 SSE4A SSSE3 UEFI Secure Boot Virtualization-Based Security (VBS) Windows Devi |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 350 W |
| Sıcaklık | 95 °C |
| PassMark Puanı | 94.434 |
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| TEMEL BİLGİLER | |
| PERFORMANS | |
| TEKNİK BİLGİLER | |
| İŞLEMCİ DESTEĞİ |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!