İşlemci
Intel Intel Core i9-13900KF
Öne Çıkan Özellikler
Soket
LGA1700
Çekirdek
24
Temel Frekans
3.0 GHz
Yapay Zeka (YZ)
Yok
Dahili Grafik İşlemci
Yok
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Intel Intel Core i9-13900KF
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
2
Intel Intel Core i9-13900KF
vs
Intel Intel Core Ultra 9 285K
3
Intel Intel Core i9-13900K
vs
Intel Intel Core i9-13900KF
4
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9995WX
vs
Intel Intel Core i9-13900KF
5
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9955WX
vs
Intel Intel Core i9-13900KF
6
AMD AMD Ryzen 9 9950X
vs
Intel Intel Core i9-13900KF
7
Intel Intel Core i9-13900KF
vs
Intel Intel Core i9-14900K
8
Intel Intel Core i9-13900KF
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
9
Intel Intel Core i9-13900KF
vs
Intel Intel Raptor Lake I7-14700 2.10GHZ 33MB 1700P Tray Işlemci
10
Intel Intel Core i9-13900KF
vs
Intel Intel Core Ultra 9 285
Teknik Özellikler
42 özellik
İşlemci Bilgleri
11
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Serisi | Intel Core i9 |
| İşlemci Mimarisi | Intel Raptor Lake |
| İşlemci Üst Modeli | i9-13900 |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Soket | LGA1700 |
| İşlemci Modeli | i9-13900KF |
| Çekirdek | 24 |
| Temel Frekans | 3.0 GHz |
| Artırılmış Frekans | 5.8 GHz |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 32 |
Bellek
9
| Önbellek L1 | 1.9 MB |
| Önbellek L2 | 32 MB |
| Önbellek L3 | 36 MB |
| Bellek Hızı | 5600 MHz |
| 2.Bellek Türü | DDR4 |
| 2.Bellek Hızı | 3200 MHz |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Kanalı | 2 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
Yapay Zeka
2
| Yapay Zeka (YZ) | Yok |
| YZ Performansı | — |
Grafik İşlemci
5
| Grafik İşlemci Modeli | |
| Grafik İşlemci Çekirdeği | |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 20 |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
Üretim Bilgileri
2
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Çıkış Dönemi | 4.Çeyrek |
Diğer Özellikler
13
| Transistör Tipi | |
| Jenerasyon | 13.Nesil Intel Core |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 Intel Hyper-Threading Intel Kimlik Doğrulama Intel OS Guard Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel SpeedStep Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel Volume Man |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 125 W |
| Sıcaklık | 100 °C |
| PassMark Puanı | 59.682 |
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| TEMEL BİLGİLER | |
| PERFORMANS | |
| TEKNİK BİLGİLER | |
| İŞLEMCİ DESTEĞİ |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!