İşlemci
Intel Intel Core Ultra 7 265K
Öne Çıkan Özellikler
Soket
LGA1851
Çekirdek
20
Temel Frekans
3.3 GHz
Yapay Zeka (YZ)
Var
Dahili Grafik İşlemci
Var
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Intel Intel Core Ultra 7 265K
vs
Intel Intel Core Ultra 9 285
2
Intel Intel Core Ultra 7 265K
vs
Intel Intel Core Ultra 9 285K
3
Intel Intel Core i9-14900KF
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
4
AMD AMD Ryzen 9 9950X3D
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
5
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9985WX
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
6
Intel Intel Core Ultra 7 265K
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
7
Intel Intel Core Ultra 7 265K
vs
Intel Intel İ7-12700K 12 Core, 3.60GHZ, 25MB,190W, LGA1700, 12.nesil, Tray, (Dahili Grafik Var, Fan Yok)
8
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9955WX
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
9
Intel Intel Core i9-13900KS
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
10
AMD AMD Ryzen Threadripper Pro 9965WX
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265K
Teknik Özellikler
42 özellik
İşlemci Bilgleri
11
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Mimarisi | Intel Arrow Lake |
| İşlemci Üst Modeli | U7-265 |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Soket | LGA1851 |
| İşlemci Modeli | U7-265K |
| Çekirdek | 20 |
| Temel Frekans | 3.3 GHz |
| Artırılmış Frekans | 5.5 GHz |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 20 |
Bellek
9
| Önbellek L1 | 2 MB |
| Önbellek L2 | 36 MB |
| Önbellek L3 | 30 MB |
| Bellek Hızı | 6400 MHz |
| 2.Bellek Türü | — |
| 2.Bellek Hızı | — |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Kanalı | 2 |
| ECC Bellek Desteği | Var |
Yapay Zeka
2
| Yapay Zeka (YZ) | Var |
| YZ Performansı | 13 TOPS |
Grafik İşlemci
5
| Grafik İşlemci Modeli | Arc Xe2 64EU |
| Grafik İşlemci Çekirdeği | |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 24 |
| Dahili Grafik İşlemci | Var |
Üretim Bilgileri
2
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Çıkış Dönemi | 4.Çeyrek |
Diğer Özellikler
13
| Transistör Tipi | |
| Jenerasyon | 2.Nesil Intel Core Ultra |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep EPT Execute Disable Bit Intel Active Management Technology (AMT) Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Ai Boost Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Hardware Shield Eligibility Intel One-Click Recovery Intel OS Guard Intel Remote Platform Erase (RPE) Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel Standard Manageability (ISM) Intel Te |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 125 W |
| Sıcaklık | 105 °C |
| PassMark Puanı | 58.930 |
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| TEMEL BİLGİLER | |
| PERFORMANS | |
| TEKNİK BİLGİLER | |
| İŞLEMCİ DESTEĞİ |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!