İşlemci
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
Öne Çıkan Özellikler
Soket
LGA1851
Çekirdek
20
Temel Frekans
3.3 GHz
Yapay Zeka (YZ)
Var
Dahili Grafik İşlemci
Yok
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Intel Intel Core i9-14900K
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
2
Intel Intel Core i9-13900KF
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
3
Intel Intel Core Ultra 7 265K
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
4
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
vs
Intel Intel Core Ultra 9 285K
5
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
vs
Intel Intel Doğal 8'li Sabun Seti – Aromaterapi
6
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
vs
Intel Intel Doğal 4'lü Sabun Seti – Aromaterapi
7
AMD AMD Ryzen 9 9900X3D
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
8
Intel Intel Core i9-13900K
vs
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
9
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
vs
Krk Krk Intel I5-12400 6 Core, 2.5ghz, 18MB, 65W, LGA1700, 12.nesil, Tray, (Dahili Grafik Var, Fan Yok)
10
Intel Intel Core Ultra 7 265KF
vs
Krk Krk Intel Core I7 13700F 16 2.1ghz 30MB 1700P 65W Tray (Kutusuz) (Fansız) (13.nesil) (Novga) Krk
Teknik Özellikler
42 özellik
İşlemci Bilgleri
11
| İşlemci Ailesi | Intel Core |
| İşlemci Serisi | Intel Core Ultra 7 |
| İşlemci Mimarisi | Intel Arrow Lake |
| İşlemci Üst Modeli | U7-265 |
| İşlemci Türü | Masaüstü |
| Soket | LGA1851 |
| İşlemci Modeli | U7-265KF |
| Çekirdek | 20 |
| Temel Frekans | 3.3 GHz |
| Artırılmış Frekans | 5.5 GHz |
| İş Parçacığı (Sanal Çekirdek) | 20 |
Bellek
9
| Önbellek L1 | 2 MB |
| Önbellek L2 | 36 MB |
| Önbellek L3 | 30 MB |
| Bellek Hızı | 6400 MHz |
| 2.Bellek Türü | — |
| 2.Bellek Hızı | — |
| Bellek Türü | DDR5 |
| Bellek Kanalı | 2 |
| ECC Bellek Desteği | Yok |
Yapay Zeka
2
| Yapay Zeka (YZ) | Var |
| YZ Performansı | 13 TOPS |
Grafik İşlemci
5
| Grafik İşlemci Modeli | |
| Grafik İşlemci Çekirdeği | |
| PCIe Sürümü | 5.0 |
| PCIe Hattı Sayısı | 24 |
| Dahili Grafik İşlemci | Yok |
Üretim Bilgileri
2
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Çıkış Dönemi | 4.Çeyrek |
Diğer Özellikler
13
| Transistör Tipi | |
| Jenerasyon | 2.Nesil Intel Core Ultra |
| Desteklediği Teknolojiler | AVX2 Boşta Bekleme Enhanced Intel SpeedStep EPT Execute Disable Bit Intel AES Yeni Yönergeleri (AES-NI) Intel Ai Boost Intel Boot Guard Intel Control-Flow Enforcement Technology Intel Deep Learning Boost (DL Boost) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel OS Guard Intel Secure Key Intel Smart Cache Intel Speed Shift Intel Standard Manageability (ISM) Intel Termal İzleme Intel Thread Director Intel Trusted Execution Teknolojisi (Intel TXT) Intel Turbo Boost 2.0 Intel Turbo Boost Max 3.0 Inte |
| Çarpan Kilidi | Açık (Kilitsiz) |
| Isı Yayma Kapasitesi (TDP) | 125 W |
| Sıcaklık | 105 °C |
| PassMark Puanı | 59.058 |
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| TEMEL BİLGİLER | |
| PERFORMANS | |
| TEKNİK BİLGİLER | |
| İŞLEMCİ DESTEĞİ |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!