Kulaklık
Anker Anker Soundcore Life Q30
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Tune Tune 510BT Multi Cont Wireless Kulaklık, Mavi
2
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
3
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Baseus Baseus Bass BP1 Pro
4
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
5
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
6
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
7
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
8
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
JBL Jbl Live 670 Bt Nc, Wireless Kulaklık , Oe, Kum Beji
9
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
10
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
JBL Jbl Reflect Aero,kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Beyaz
Teknik Özellikler
79 özellik
Genel
49
| Hassasiyet | |
| Mikrofon | Var |
| Kumanda | Var |
| Aile | Anker Soundcore |
| Seri | Anker Soundcore Life |
| Alt Seri | Anker Soundcore Life Q |
| Kulaklık Tipi | Kulak Çevreleyen |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Sensör | |
| Özellikler | Ayarlanabilir Kafa Bandı Katlanabilir Tasarım Dönebilen Kulaklıklar Kafa Bandı Yastığı Ortam Sesi Modu Hafızalı Kulak Yastığı Ekolayzır Modu Google Fast Pair Hi-Res (Sadece Kablolu Kullanımda) |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Yok |
| Çevresel Ses Özelliği | |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | |
| Azami Etki | |
| Örnekleme Derinliği | |
| Örnekleme Frekansı | |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 20 kHz |
| Sürücü Çapı | 40 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 4 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | |
| BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ | |
| Kablo Özelliği | |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Var |
| Gecikme Süresi | |
| Aktarım Hızı | |
| Kullanım Mesafesi | 15 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 80 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 50 saat |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Aydınlatma Tipi | |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Müzik Kontrol |
Ekran
3
| XY Çözünürlük | — |
| Dokunmatik Ekran | — |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
Tasarım
9
| Baskı Malzemesi | — |
| Tabla Malzemesi | — |
| Dış Kasa | — |
| Dış Kasa Malzemesi | — |
| Ağırlık | 264 g |
| Renk Seçenekleri | Lacivert Siyah Beyaz Pembe |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | |
| Suya Dayanıklılık Türü |
Kamera
1
| Empedans | 16 Ohm |
Bağlantı
5
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | |
| Bluetooth Standardı | 5.3 |
| Bluetooth Profili | |
| Bluetooth Özellikleri | SBC AAC |
Batarya
12
| Diğer Kablosuz Türü | NFC |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | |
| Şarj Tipi | USB-C |
| Şarj Süresi | 120 dk |
| Şarj Süresi (Kutu) | |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Süresi | 10 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 10 sa |
| Batarya (Kulaklık) | |
| Batarya (Şarj Kutusu) | |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!