Kulaklık
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Apple Apple AirPods Pro 3
vs
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
2
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
3
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
4
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
5
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
6
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
7
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
JBL JBL Tune Buds Kulakiçi Tws Kulaklık Siyah
8
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
HyperX HyperX Cloud III S Wireless
9
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
JBL Jbl JR320, Çocuk Kulaklığı, Oe,mavi
10
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
JBL JBL Bluetooth
Teknik Özellikler
79 özellik
Genel
49
| Hassasiyet | |
| Mikrofon | Var |
| Kumanda | Var |
| Aile | Huawei FreeBuds |
| Seri | Huawei FreeBuds Pro |
| Alt Seri | Huawei FreeBuds Pro 5 |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | HarmonyOS Windows Android iOS Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan |
| Sensör | Ses Alma Sensörü (VPU) Konuşma Algılama Sensörü Dokunmatik Sensör Barometre Jiroskop Hall Sensörü Yakınlık Sensörü Hareket Sensörü |
| Özellikler | Güçlü Bas Uyarlanabilir Ses Kontrolü Ortam Sesi Modu Ekolayzır Modu Konuşma Algılama Otomatik Oynatma ve Duraklatma Kafa Takibi Kafa Hareketleri ile Kontrol |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Yapay Zeka ANC |
| Azami Dış Gürültü | |
| Azami Etki | |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 48 kHz |
| Düşük Frekans (Bas) | 10 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 48 kHz |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | 6 mm 11 mm |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | 3 adet |
| Sürücü Özellikleri | Planar Diyafram Dinamik Sürücülü |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | |
| BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ | |
| Kablo Özelliği | |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Gecikme Süresi | |
| Aktarım Hızı | 2.3 Mbps |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 9 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 4 saat |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Aydınlatma Tipi | |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Müzik Kontrol |
Ekran
3
| XY Çözünürlük | — |
| Dokunmatik Ekran | — |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
Tasarım
9
| Baskı Malzemesi | — |
| Tabla Malzemesi | — |
| Dış Kasa | — |
| Dış Kasa Malzemesi | — |
| Ağırlık | 11 g |
| Renk Seçenekleri | Bej Siyah Beyaz Mavi |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX7 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Su Geçirmez |
Kamera
1
| Empedans |
Bağlantı
5
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | |
| Bluetooth Standardı | 6.0 |
| Bluetooth Profili | AVRCP HFP A2DP |
| Bluetooth Özellikleri | L2HC 4.0 LDAC SBC AAC |
Batarya
12
| Diğer Kablosuz Türü | |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 38 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | 18 saat |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu USB-C |
| Şarj Süresi | 40 dk |
| Şarj Süresi (Kutu) | 60 dk |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Süresi | |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | |
| Batarya (Kulaklık) | 60 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 537 mAh |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 43 g |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!