Kulaklık
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
2
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
3
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
4
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
5
Apple Apple AirPods Pro 3
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
6
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
7
JBL JBL Tour One M3 Wireless Kulaklık Oe Latte
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
8
HyperX HyperX Cloud III S Wireless
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
9
Baseus Baseus Bass BP1 Pro
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
10
JBL JBL Bluetooth
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
Teknik Özellikler
79 özellik
Genel
49
| Hassasiyet | |
| Mikrofon | Var |
| Kumanda | Var |
| Aile | Samsung Galaxy |
| Seri | Samsung Galaxy Buds |
| Alt Seri | Samsung Galaxy Buds 3 |
| Kulaklık Tipi | Kulak İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar Telefon/Tablet TV |
| Uyumluluk | Windows Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan Bixby Asistan |
| Sensör | Mesafe Sensörü Ses Alma Sensörü (VPU) Dokunmatik Sensör Jiroskop Hall Sensörü Hareket Sensörü |
| Özellikler | Paylaşım Ekolayzır Modu Kulaklığımı Bul Sesli Komut Konuşma Algılama Hızlı Otomatik Cihaz Geçişi Otomatik Oynatma ve Duraklatma Eş Zamanlı Çeviri (Tercüman) Egzersiz Hatırlatıcı |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Yapay Zeka ANC |
| Azami Dış Gürültü | |
| Azami Etki | |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 96 kHz |
| Düşük Frekans (Bas) | |
| Yüksek Frekans (Tiz) | |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | |
| BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ | |
| Kablo Özelliği | |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Gecikme Süresi | |
| Aktarım Hızı | |
| Kullanım Mesafesi | |
| Kullanım Süresi (Genel) | 6 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 3.5 saat |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Aydınlatma Tipi | |
| Akustik Yapı | Yarı Açık |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Müzik Kontrol |
Ekran
3
| XY Çözünürlük | — |
| Dokunmatik Ekran | — |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
Tasarım
9
| Baskı Malzemesi | — |
| Tabla Malzemesi | — |
| Dış Kasa | — |
| Dış Kasa Malzemesi | — |
| Ağırlık | 9.4 g |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Beyaz |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX7 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Su Geçirmez |
Kamera
1
| Empedans |
Bağlantı
5
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Bluetooth Profili | TMAP PBP AVRCP HFP A2DP |
| Bluetooth Özellikleri | SSC-UHQ SBC AAC BLE |
Batarya
12
| Diğer Kablosuz Türü | |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 30 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Şarj Süresi | |
| Şarj Süresi (Kutu) | |
| Hızlı Şarj | |
| Hızlı Şarj Süresi | |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | |
| Batarya (Kulaklık) | 48 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 515 mAh |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 46.5 g |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!