Kulaklık
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
2
JBL JBL Bluetooth
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
3
JBL Jbl Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Siyah - Gri
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
4
JBL Jbl Live Beam 3 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Siyah
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
5
JBL Jbl JR320, Çocuk Kulaklığı, Oe,mavi
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
6
JBL JBL Endurance Race2 Tws Kulaklık, Ie, Siyah
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
7
JBL Jbl Tune 510BT Kulaküstü Kablosuz Kulaklık Aktif Gürültü Önleme Özellikli Siyah
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
8
JBL Jbl Junior JR460NC Gürültü Azaltma Özellikli Bluetooth Çocuk Kulaklığı, Mor/pembe
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
9
JBL JBL Tune Buds Kulakiçi Tws Kulaklık Beyaz
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
10
JBL JBL Tune 500 Bt Wireless Bluetooth Kulaklık
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
Teknik Özellikler
79 özellik
Genel
49
| Hassasiyet | |
| Mikrofon | Var |
| Kumanda | Var |
| Aile | Samsung Galaxy |
| Seri | Samsung Galaxy Buds |
| Alt Seri | Samsung Galaxy Buds 3 |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar Telefon/Tablet TV |
| Uyumluluk | Windows Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan Bixby Asistan |
| Sensör | Mesafe Sensörü Ses Alma Sensörü (VPU) Dokunmatik Sensör Barometre Jiroskop Hall Sensörü Hareket Sensörü |
| Özellikler | Derin Bas Ortam Sesi Modu Paylaşım Ekolayzır Modu Kulaklığımı Bul Sesli Komut Konuşma Algılama Hızlı Otomatik Cihaz Geçişi Otomatik Oynatma ve Duraklatma Siren Sesi Algılama Eş Zamanlı Çeviri (Tercüman) Egzersiz Hatırlatıcı |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Yapay Zeka ANC |
| Azami Dış Gürültü | |
| Azami Etki | |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 96 kHz |
| Düşük Frekans (Bas) | |
| Yüksek Frekans (Tiz) | |
| Sürücü Çapı | 10.5 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | 2 adet |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | |
| BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ | |
| Kablo Özelliği | |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Gecikme Süresi | |
| Aktarım Hızı | |
| Kullanım Mesafesi | |
| Kullanım Süresi (Genel) | 7 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 4.5 saat |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Aydınlatma Tipi | LED |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Müzik Kontrol |
Ekran
3
| XY Çözünürlük | — |
| Dokunmatik Ekran | — |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
Tasarım
9
| Baskı Malzemesi | — |
| Tabla Malzemesi | — |
| Dış Kasa | — |
| Dış Kasa Malzemesi | — |
| Ağırlık | 10.8 g |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Beyaz |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX7 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Su Geçirmez |
Kamera
1
| Empedans |
Bağlantı
5
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Bluetooth Profili | TMAP PBP AVRCP HFP A2DP |
| Bluetooth Özellikleri | SSC-UHQ SBC AAC BLE |
Batarya
12
| Diğer Kablosuz Türü | |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 30 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu |
| Şarj Süresi | |
| Şarj Süresi (Kutu) | |
| Hızlı Şarj | |
| Hızlı Şarj Süresi | |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | |
| Batarya (Kulaklık) | 53 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 515 mAh |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 46.5 g |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!