Kulaklık
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
2
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
3
Apple Apple AirPods Pro 3
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
4
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
5
JBL Jbl Tune 520BT Mor Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
6
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
vs
Tune Tune 570BT Wireless Kulaklık, Ct, Oe, Mavi
7
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
8
JBL JBL Tour One M3 Wireless Kulaklık Oe Siyah
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
9
JBL Jbl Live 670 Bt Nc, Wireless Kulaklık , Oe, Kum Beji
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
10
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
vs
Tune Tune 510BT Multi Cont Wireless Kulaklık, Mavi
Teknik Özellikler
79 özellik
Genel
49
| Hassasiyet | |
| Mikrofon | Var |
| Kumanda | Var |
| Aile | Samsung Galaxy |
| Seri | Samsung Galaxy Buds |
| Alt Seri | Samsung Galaxy Buds 4 |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kullanım Alanı | Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Android iOS |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | Google Asistan Siri Asistan Bixby Asistan |
| Sensör | Ses Alma Sensörü (VPU) Dokunmatik Sensör Jiroskop Hall Sensörü Yakınlık Sensörü Hareket Sensörü |
| Özellikler | Derin Bas Güçlü Bas Zengin Bas Ortam Sesi Modu Ekolayzır Modu Konuşma Algılama Hızlı Otomatik Cihaz Geçişi Kafa Takibi Kafa Hareketleri ile Kontrol Siren Sesi Algılama Eş Zamanlı Çeviri (Tercüman) Auracast |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | 360 Audio |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | |
| Azami Etki | |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 96 kHz |
| Düşük Frekans (Bas) | |
| Yüksek Frekans (Tiz) | |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | 5.5 mm |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | 2 adet |
| Sürücü Özellikleri | Planar Sürücülü Dinamik Sürücülü Hibrit Sürücülü |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | |
| BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ | |
| Kablo Özelliği | |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Gecikme Süresi | |
| Aktarım Hızı | |
| Kullanım Mesafesi | |
| Kullanım Süresi (Genel) | 7 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 4.5 saat |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Aydınlatma Tipi | |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Müzik Kontrol |
Ekran
3
| XY Çözünürlük | — |
| Dokunmatik Ekran | — |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
Tasarım
9
| Baskı Malzemesi | — |
| Tabla Malzemesi | — |
| Dış Kasa | — |
| Dış Kasa Malzemesi | — |
| Ağırlık | 10.2 g |
| Renk Seçenekleri | Pembe Altın Siyah Beyaz |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX7 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Su Geçirmez |
Kamera
1
| Empedans |
Bağlantı
5
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | |
| Bluetooth Standardı | 6.1 |
| Bluetooth Profili | |
| Bluetooth Özellikleri | SSC-UHQ LC3 SBC AAC BLE |
Batarya
12
| Diğer Kablosuz Türü | |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 30 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | 20 saat |
| Şarj Tipi | Kablosuz Şarj Kutusu USB-C |
| Şarj Süresi | |
| Şarj Süresi (Kutu) | |
| Hızlı Şarj | |
| Hızlı Şarj Süresi | |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | |
| Batarya (Kulaklık) | 61 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 530 mAh |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 44.3 g |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!