Kulaklık
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
2
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
3
JBL Jbl Live Beam 3 Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Siyah
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
4
JBL Jbl Tour One M2, Wireless Kulaklık, Oe, Siyah
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
5
JBL Jbl Tune 570BT Siyah Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
6
JBL Jbl Tune 520BT Mor Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
7
JBL JBL Tour One M3 Wireless Kulaklık Oe Latte
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
8
JBL Jbl Reflect Aero,kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Mint
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
9
JBL Jbl Reflect Aero,kablosuz Kulakiçi Kulaklık, Beyaz
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
10
HyperX HyperX Cloud III S Wireless
vs
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
Teknik Özellikler
79 özellik
Genel
49
| Hassasiyet | |
| Mikrofon | Var |
| Kumanda | Var |
| Aile | Samsung Galaxy |
| Seri | Samsung Galaxy Buds |
| Alt Seri | |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik Spor |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar Telefon/Tablet Akıllı Saat |
| Uyumluluk | Windows Android iOS Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | |
| Sensör | Mesafe Sensörü Dokunmatik Sensör Hall Sensörü |
| Özellikler | Kulak Sabitleyici Güçlü Bas Ortam Sesi Modu Ekolayzır Modu Kulaklığımı Bul Hızlı Otomatik Cihaz Geçişi Eş Zamanlı Çeviri (Tercüman) |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Yok |
| Çevresel Ses Özelliği | |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | |
| Azami Etki | |
| Örnekleme Derinliği | 24 bit |
| Örnekleme Frekansı | 48 kHz |
| Düşük Frekans (Bas) | |
| Yüksek Frekans (Tiz) | |
| Sürücü Çapı | 6.55 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | |
| Sürücü Özellikleri | Dinamik Sürücülü |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | |
| BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ | |
| Kablo Özelliği | |
| Çoklu Bağlantı | Yok |
| Kablolu Kullanabilme | |
| Gecikme Süresi | |
| Aktarım Hızı | |
| Kullanım Mesafesi | |
| Kullanım Süresi (Genel) | |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Aydınlatma Tipi | |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Müzik Kontrol |
Ekran
3
| XY Çözünürlük | — |
| Dokunmatik Ekran | — |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Yok |
Tasarım
9
| Baskı Malzemesi | — |
| Tabla Malzemesi | — |
| Dış Kasa | — |
| Dış Kasa Malzemesi | — |
| Ağırlık | 10.6 g |
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
Kamera
1
| Empedans |
Bağlantı
5
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Bluetooth Profili | AVRCP HFP A2DP |
| Bluetooth Özellikleri | SSC SBC AAC |
Batarya
12
| Diğer Kablosuz Türü | |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 35 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu USB-C |
| Şarj Süresi | |
| Şarj Süresi (Kutu) | |
| Hızlı Şarj | Yok |
| Hızlı Şarj Süresi | |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | |
| Batarya (Kulaklık) | 65 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 500 mAh |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 31.2 g |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!