Kulaklık
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Samsung Samsung Galaxy Buds 4 Pro
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
2
Huawei Huawei FreeBuds Pro 5
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
3
Samsung Samsung Galaxy Buds 3
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
4
Baseus Baseus Bass BP1 Pro
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
5
Samsung Samsung Galaxy Buds Core
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
6
Apple Apple AirPods Pro 3
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
7
Samsung Samsung Galaxy Buds 3 Pro
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
8
Anker Anker Soundcore Life Q30
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
9
HyperX HyperX Cloud III S Wireless
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
10
Tune Tune 570BT Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Beyaz
vs
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds 8 Pro
Teknik Özellikler
79 özellik
Genel
49
| Hassasiyet | |
| Mikrofon | Var |
| Kumanda | Var |
| Aile | Xiaomi Redmi |
| Seri | Xiaomi Redmi Buds |
| Alt Seri | Xiaomi Redmi Buds 8 |
| Kulaklık Tipi | Kanal İçi |
| Kullanım Amacı | Müzik Oyun |
| Kullanım Alanı | Bilgisayar Telefon/Tablet |
| Uyumluluk | Windows Android iOS Mac |
| Sesli Asistan Desteği | Var |
| Sesli Asistan Özelliği | |
| Sensör | Dokunmatik Sensör Jiroskop Yakınlık Sensörü Hareket Sensörü |
| Özellikler | Derin Bas Sesli Bildirim Uyarlanabilir Ses Kontrolü Ortam Sesi Modu Paylaşım Ekolayzır Modu Kulaklığımı Bul LED Aydınlatmalı Şarj Kutusu Kafa Takibi Kulak Sağlığı Koruması |
| Ses Çıkışı | Stereo |
| Çevresel Ses | Var |
| Çevresel Ses Özelliği | Dolby Audio (Konumsal Ses) Konumsal Ses (Spatial Audio) |
| Gürültü Engelleme (Dinleme) | Aktif Gürültü Önleme (ANC) |
| Azami Dış Gürültü | -55dB |
| Azami Etki | 5 kHz |
| Örnekleme Derinliği | |
| Örnekleme Frekansı | |
| Düşük Frekans (Bas) | 20 Hz |
| Yüksek Frekans (Tiz) | 40 kHz |
| Sürücü Çapı | 11 mm |
| Diğer Sürücü Çapı | 6.7 mm |
| Sürücü Sayısı (Tek Taraf) | 3 adet |
| Sürücü Özellikleri | Piezoelektrik Seramik Sürücü Dinamik Sürücülü Titanyum Diyafram |
| Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) | Var |
| Mikrofon Yönü/Deseni | Çok Yönlü (Omnidirectional) |
| Mikrofon Özelliği | Yapay Zeka (AI) ENC |
| Mikrofon Sayısı | 6 mikrofonlu |
| Mikrofon Frekansı (Düşük) | |
| Mikrofon Frekansı (Yüksek) | |
| BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ | |
| Kablo Özelliği | |
| Çoklu Bağlantı | Var |
| Kablolu Kullanabilme | Yok |
| Gecikme Süresi | 45 ms |
| Aktarım Hızı | |
| Kullanım Mesafesi | 10 m |
| Kullanım Süresi (Genel) | 8.5 saat |
| Kullanım Süresi (Yoğun) | 4.5 saat |
| FİZİKSEL ÖZELLİKLER | |
| Aydınlatma Tipi | |
| Akustik Yapı | Kapalı |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Toz) | IP5X |
| Kumanda İşlevi | Çağrı Kontrol Ses Kontrol Müzik Kontrol |
Ekran
3
| XY Çözünürlük | — |
| Dokunmatik Ekran | — |
| Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res) | Var |
Tasarım
9
| Baskı Malzemesi | — |
| Tabla Malzemesi | — |
| Dış Kasa | — |
| Dış Kasa Malzemesi | — |
| Ağırlık | 10.6 g |
| Renk Seçenekleri | Siyah Beyaz Mavi |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| IP Koruma Sınıfı (Su) | IPX4 |
| Suya Dayanıklılık Türü | Sıçramaya Dayanıklı |
Kamera
1
| Empedans |
Bağlantı
5
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Yonga Seti | |
| Bluetooth Standardı | 5.4 |
| Bluetooth Profili | AVRCP HFP A2DP |
| Bluetooth Özellikleri | LDAC SBC AAC BLE |
Batarya
12
| Diğer Kablosuz Türü | |
| Şarj Kutusu Süresi (Genel) | 35 saat |
| Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) | 16 saat |
| Şarj Tipi | Şarj Kutusu USB-C |
| Şarj Süresi | |
| Şarj Süresi (Kutu) | |
| Hızlı Şarj | Var |
| Hızlı Şarj Süresi | 5 dk |
| Hızlı Şarj Kullanım Süresi | 2 sa |
| Batarya (Kulaklık) | 54 mAh |
| Batarya (Şarj Kutusu) | 480 mAh |
| Ağırlık (Şarj Kutusu) | 36.3 g |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!