Robot Süpürge
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Dreame Dreame L10S Pro Robot Süpürge
2
Akıllı 3000 Yeni Serisi Islak Kuru ve Moplu, 230DK Çalışma Süreli, Premium Akıllı Robot Süpürge
vs
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
3
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Istasyonlu Vp Yeni Seri 3000 Serisi Islak Kuru Moplu Istasyonlu Robot SÜPÜRGE,4000 Pasert Zemin ve Halıya Uygun
4
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Philips Philips XU2000/27
5
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Robot Islak/ Kuru Robot Süpürge, 2700 Pa Emiş Gücü, Lidar
6
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Dreame Dreame D9 Max Robot Süpürge D91001-2 ( Teşhir Ürün )
7
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Philips Philips Islak ve Kuru Temizlik Robotu Otomatik Boşaltma Istasyonu XU3110/02 Homerun 3000 Serisi Aqua
8
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Robot XU2000/26 Phılıps Islak Kuru Robot Süpürge Beyaz
9
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Philips Philips Homerun 5000 Serisi XU5100/20 Islak Kuru Robot Süpürge ve Otomatik Boşaltma Istasyonu - Beyaz + Tiftik Toplayıcı
10
Dreame Dreame 7000 Pa Emiş Gücü Gen 2 Robot Süpürge Beyaz
vs
Dreame Dreame Drmz Güçlü Wett&dry X50 Ultra Complete Vacumix Cleaner Robot SÜPÜRGE,20.000 Bin Pa,4.5 Litre Premium
Teknik Özellikler
50 özellik
Kapasite
5
| Çöp Boşaltma İstasyonlu | Hayır |
| Su Tankı Kapasitesi (L) | 300 ml |
| Siklon Filtre | Yok |
| EPA/HEPA Filtre | Var |
| Toz Kapasitesi | 470 ml |
Genel
28
| Haritalandırma | Evet |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin |
| En | 100,6 mm |
| Teknoloji | Akıllı Navigasyon |
| Emiş Gücü | 7000 Pa |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Yer Silme Özelliği | Var |
| Derinlik | 101,2 mm |
| Aşılabilir Engel | 20 mm |
| Çalışma Modu Sayısı | 2 |
| Boy | 100,8 mm |
| Ürün Tipi | — |
| Diğer Özellikler | — |
| Halı Algılama | — |
| Kauçuk Fırça | — |
| Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz | — |
| Bölge Bloklama | — |
| Bölge Bloklama Yöntemi | — |
| Haritalama | — |
| Haritalama Yöntemi | — |
| Zaman Planlama | — |
| Oda Sınırlandırma | — |
| Wi-Fi | — |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | — |
| Emiş Gücü Kontrolü | — |
| Amazon Alexa | — |
| En (İstasyon) | — |
| Derinlik (İstasyon) | — |
Tasarım
2
| Renk | Beyaz |
| Renk Seçenekleri | — |
Batarya
5
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 6 Saat |
| Pil Kapasitesi | — |
| Otomatik Şarj | — |
| Temizlik Esnasında Şarj | — |
Ses
3
| Ses Seviyesi (dB) | 72 |
| Gürültü Seviyesi | — |
| Sesli Asistan | — |
Ağırlık
2
| Ağırlık (kg) | 4,2 kg |
| Ağırlık | — |
Güç
1
| Güç | — |
Boyutlar
3
| Aşılabilir Yükseklik | — |
| Yükseklik | — |
| Yükseklik (İstasyon) | — |
Filtre
1
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | — |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!