Robot Süpürge
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Philips Philips Phılıps 5000 Serisi Istasyonlu Robot Süpürge Koyu Gri - Yeni Seri
2
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Philips Philips Premium Aqua Islak ve Kuru 7000 Serisi Temizlik Robotu, 5200 Mah Li-Ion Pil, Tek Şarjla 180 Dakikaya Kadar Temizlik, 5000 Pa Emiş Gücü, Lidar, EPA11 Filtre, Luciole Lambader Hediye
3
Dreame Dreame L10S Pro Robot Süpürge
vs
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
4
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Philips Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Temizlik Robotu, Güçlü 5200 Mah Li-Ion PIL,5000 Pa Emiş Gücü, 360 Lazer Navigasyon, EPA11 Filtre, Homerun Mobil Uygulaması, Luciole Lambader Hediye
5
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Philips Philips Islak ve Kuru Temizlik Robotu, Li-Ion Pil, Tek Şarjla 180DK Temizlik, 5000 Pa Emiş Gücü, Lidar, EPA11 Filtre, Luciole Lambader Hediye
6
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Philips PHILIPS XU7000 02 Beyaz Robot Süpürge Teşhir-Outlet
7
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Philips Philips Islak & Kuru Robot Süpürge, Güçlü Paspaslama, 10000PA Yüksek Emiş Gücü, Telefonla Sınırsız Kontrol XU5100/20
8
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Philips Philips Homerun 5000 Serisi XU5000/10 Siyah Akıllı Robot Süpürge
9
Robot Islak/ Kuru Robot Süpürge, 2700 Pa Emiş Gücü, Lidar
vs
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
10
Philips Philips 5000 Serisi Islak Kuru Robot Süpürge, Yüksek Emiş Gücü, Uzun Çalışma Süresi, HomeRun, Otomatik Boşaltma İstasyonu, Beyaz, XU5100/20
vs
Roborock Roborock Q5 Pro Plus Robot Süpürge - Siyah
Teknik Özellikler
50 özellik
Kapasite
5
| Çöp Boşaltma İstasyonlu | — |
| Su Tankı Kapasitesi (L) | — |
| Siklon Filtre | — |
| EPA/HEPA Filtre | — |
| Toz Kapasitesi | — |
Genel
28
| Haritalandırma | — |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| En | 341 mm |
| Teknoloji | — |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Çalışma Süresi | 200 dk |
| Yer Silme Özelliği | — |
| Derinlik | 341 mm |
| Aşılabilir Engel | — |
| Çalışma Modu Sayısı | — |
| Boy | — |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Diğer Özellikler | Otomatik Yazılım Güncelleme |
| Halı Algılama | Çift Döner Mop |
| Kauçuk Fırça | Güvenlik Kilidi |
| Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz | Temizleme Geçmişi |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Amazon Alexa | TASARIM |
| En (İstasyon) | 341 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 292 mm |
Tasarım
2
| Renk | — |
| Renk Seçenekleri | Bej |
Batarya
5
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Pil Kapasitesi | 4800 mAh |
| Otomatik Şarj | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
Ses
3
| Ses Seviyesi (dB) | — |
| Gürültü Seviyesi | 66 dB |
| Sesli Asistan | Google Asistan |
Ağırlık
2
| Ağırlık (kg) | — |
| Ağırlık | 3.8 kg |
Güç
1
| Güç | 67 W |
Boyutlar
3
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Yükseklik | 98 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 515 mm |
Filtre
1
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | Var |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!