Robot Süpürge
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Dreame Dreame X50 Ultra Complete Robot Süpürge
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
2
Philips Philips XU2000/27
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
3
Islak Islak ve Kuru Temizlik Robotu, 5200 Mah Li-Ion PIL,5000 Pa Emiş Gücü Homerun 7000 Series - Luciole Lambader Hediyeli
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
4
Dreame Dreame L40 Ultra CE Robot Süpürge Beyaz, 13.000Pa Emiş Gücü, Özel Halı Temizliği Stratejisi Gücü, Duoscrub™ Paspaslama Sistemi
vs
Roborock Roborock Q8 Max Pro Plus Akıllı Robot Süpürge Beyaz
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
vs
Roborock Roborock Vacuum Cleanner Q8 Max Robot Süpürge Beyaz
5
Akıllı 3000 Yeni Serisi Islak Kuru ve Moplu, 230DK Çalışma Süreli, Premium Akıllı Robot Süpürge
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
6
3D 3D Engel Algıma Robot S10+ Akıllı Halı Tanıma Fonksiyonlu Premium Robot Süpürge 4000PA Emiş
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
7
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
vs
Yeni Yeni Premium Hepa Filtreli S8 Son Seri Robot Süpürge, 6000PA, Vibrarise Paspaslama,
8
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
vs
Roborock Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz
9
Philips Philips Hepa Filtreli Islak ve Kuru Temizlik Robotu, 4000 Pa Yüksek Emiş Gücü, 200 Dk Çalışma Süresi, Lazer Navigasyon, Homerun Mobil Uygulaması, Luciole Lambader Hediye
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
10
Robot Islak ve Kuru Temizlik Robotu Otomatik Boşaltma Istasyonu Homerun 3000 Serisi Robot Süpürge - Luciole Lambader Hediyesiyle
vs
Roborock Roborock S8 Pro Akıllı Robot Süpürge - Beyaz
Teknik Özellikler
50 özellik
Kapasite
5
| Çöp Boşaltma İstasyonlu | Evet |
| Su Tankı Kapasitesi (L) | 200 ml |
| Siklon Filtre | Var |
| EPA/HEPA Filtre | Var |
| Toz Kapasitesi | 500 ml |
Genel
28
| Haritalandırma | Evet |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin |
| En | 353 mm |
| Teknoloji | Akıllı Telefon ile Kontrol |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Yer Silme Özelliği | Var |
| Derinlik | 353 mm |
| Aşılabilir Engel | 20 mm |
| Çalışma Modu Sayısı | 4 |
| Boy | 99 mm |
| Ürün Tipi | — |
| Diğer Özellikler | — |
| Halı Algılama | — |
| Kauçuk Fırça | — |
| Mop İşlevinde Halıya Çıkmaz | — |
| Bölge Bloklama | — |
| Bölge Bloklama Yöntemi | — |
| Haritalama | — |
| Haritalama Yöntemi | — |
| Zaman Planlama | — |
| Oda Sınırlandırma | — |
| Wi-Fi | — |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | — |
| Emiş Gücü Kontrolü | — |
| Amazon Alexa | — |
| En (İstasyon) | — |
| Derinlik (İstasyon) | — |
Tasarım
2
| Renk | Beyaz |
| Renk Seçenekleri | — |
Batarya
5
| Pil Tipi | Li-ion |
| Şarj Süresi | 4 Saat |
| Pil Kapasitesi | — |
| Otomatik Şarj | — |
| Temizlik Esnasında Şarj | — |
Ses
3
| Ses Seviyesi (dB) | 65 |
| Gürültü Seviyesi | — |
| Sesli Asistan | — |
Ağırlık
2
| Ağırlık (kg) | 4,6 kg |
| Ağırlık | — |
Güç
1
| Güç | — |
Boyutlar
3
| Aşılabilir Yükseklik | — |
| Yükseklik | — |
| Yükseklik (İstasyon) | — |
Filtre
1
| Toz Haznesi Dolum Uyarısı | — |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!