Saç Şekillendirici
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Philips Philips BHS830/00 SenseIQ Prestige 8000 Serisi Saç Düzleştirici
2
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Saç Saç Şekillendirici BHA530-00
3
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Philips Philips Yeni 5'i 1ARADA Saç Şekillendirici -Siyah- Onerous
4
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Philips Philips Saç Şekillendirme Ve Kurutma Seti BHA301/00,Argan Yağı Seramik Kaplama, 3 Aparat,3 Isı Ayarı
5
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici 2 Adet
6
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Philips Philips 3000 Series BHH808/00 Seramik Saç Şekillendirici
7
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Dyson Dyson Airwrap I.d.™ Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti (Ceramic Patina ve Topaz)
8
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Dyson Dyson Airwrap I.d.™ Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti
9
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Saç Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti BHA301/00,ARGAN Yağı Seramik Kaplama, 3 Aparat,3 Is... 169HSERI
10
Dyson Dyson Airstrait Ceramic Pink
vs
Yeni Saç Şekillendirme Cihazı -Yeni Seri
Teknik Özellikler
20 özellik
Genel
17
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Cihaz Tipi | Saç Düzleştirici |
| Cihaz İşlevi | Düzleştirme |
| Isı Ayarı | Var |
| Isı Kademesi | 3 kademe |
| En Düşük Isı | 80 °C |
| En Yüksek Isı | 140 °C |
| Hızlı Isınma | |
| Isınma Süresi | |
| İyon Özelliği | Var |
| Sesli Uyarı | Yok |
| Kilit Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Isı İletmeyen Mat Otomatik Duraklatma Isı Göstergesi PRCD Fişi Kurutma Özelliği Akıllı Isı Kontrolü Nemli Saçta Kullanım Esnek Plakalar Otomatik Kapanma |
| TASARIM | |
| Çap | |
| Kablo Uzunluğu | 198 cm |
Ekran
1
| Ekran | Var |
Tasarım
2
| Kaplama Malzemesi | |
| Renk | Pembe |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!