Saç Şekillendirici
Philips Philips BHS520/00
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Philips Philips BHS520/00
vs
Sinbo Sinbo SHD-1729
2
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici 2 Adet
vs
Philips Philips BHS520/00
3
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici 4 Adet
vs
Philips Philips BHS520/00
4
Dyson Dyson Airwrap I.d.™ Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti (Vinca Mavisi ve Topaz)
vs
Philips Philips BHS520/00
5
Philips Philips 3000 Series BHH808/00 Seramik Saç Şekillendirici
vs
Philips Philips BHS520/00
6
Dyson Dyson Airstrait™ Saç Düzleştirici (Prusya Mavisi/Parlak Bakır)
vs
Philips Philips BHS520/00
7
Dyson Dyson Airwrap I.d.™ Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti (Prusya Mavisi/parlak Bakır)
vs
Philips Philips BHS520/00
8
Dyson Dyson Airwrap Co-Anda 2x™ Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti (Jasper Plum)
vs
Philips Philips BHS520/00
9
Dyson Dyson Airwrap Co-Anda 2x™ 30 mm Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti Titanyum Malzeme ile Pembe Renk
vs
Philips Philips BHS520/00
10
Dyson Dyson Airstrait™ Seyahat Çantası(Prusya Mavisi)
vs
Philips Philips BHS520/00
Teknik Özellikler
20 özellik
Genel
17
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Cihaz Tipi | Saç Düzleştirici |
| Cihaz İşlevi | Dalga Düzleştirme |
| Isı Ayarı | Var |
| Isı Kademesi | 12 kademe |
| En Düşük Isı | 120 °C |
| En Yüksek Isı | 230 °C |
| Hızlı Isınma | |
| Isınma Süresi | |
| İyon Özelliği | Var |
| Sesli Uyarı | |
| Kilit Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Kullanıma Hazır Göstergesi ThermoShield Teknolojisi Dönebilen Kablo Hareketli Plaka Asma Halkası Isı Göstergesi Soğuk Uç Koruma Çantası Otomatik Kapanma |
| TASARIM | |
| Çap | 25 mm |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
Ekran
1
| Ekran | Yok |
Tasarım
2
| Kaplama Malzemesi | Argan Yağlı Seramik |
| Renk | Beyaz |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!