Saç Şekillendirici
Philips Philips BHS732/00
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Philips Philips BHS520/00 5000 Serisi Thermoshield Teknolojili Saç Düzleştirici – Iyonik Bakım
vs
Philips Philips BHS732/00
2
Dyson Dyson Airstrait™ Saç Düzleştirici (Prusya Mavisi/Parlak Bakır)
vs
Philips Philips BHS732/00
3
Philips Philips BHS732/00
vs
Saç Saç Düzleştirici BHS732/00,BUKLE Özelliği,argan Yağı Katkılı,uv Koruması,kılıf Hediyeli
4
Philips Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası
vs
Philips Philips BHS732/00
5
Philips Philips BHS732/00
vs
Philips Philips Saç Düzleştirici Tarak BHH885/00
6
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici 4 Adet
vs
Philips Philips BHS732/00
7
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici 2 Adet
vs
Philips Philips BHS732/00
8
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici
vs
Philips Philips BHS732/00
9
Philips Philips BHS732/00
vs
Philips Philips Yeni 5'i 1ARADA Saç Şekillendirici -Siyah- Onerous
10
Philips Philips BHS732/00
vs
Philips Philips Moistureprotect HP8372/00 İyonik Akıllı Saç Düzleştirici
Teknik Özellikler
20 özellik
Genel
17
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Cihaz Tipi | Saç Düzleştirici |
| Cihaz İşlevi | Dalga Düzleştirme |
| Isı Ayarı | Var |
| Isı Kademesi | 12 kademe |
| En Düşük Isı | 120 °C |
| En Yüksek Isı | 230 °C |
| Hızlı Isınma | |
| Isınma Süresi | |
| İyon Özelliği | Var |
| Sesli Uyarı | |
| Kilit Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Koruma Çantası Mineral Bakım Kullanıma Hazır Göstergesi ThermoShield Teknolojisi Dönebilen Kablo Hareketli Plaka Soğuk Uç Isı Göstergesi Otomatik Kapanma UV Koruma |
| TASARIM | |
| Çap | 25 mm |
| Kablo Uzunluğu | 200 cm |
Ekran
1
| Ekran | Yok |
Tasarım
2
| Kaplama Malzemesi | Argan Yağlı Seramik |
| Renk | Lacivert |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!