Saç Şekillendirici
Remington Remington S8540 Keratin Protect
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Philips Philips Essential ThermoProtect Keratin Katkılı Seramik Saç Düzleştirici BHS375/00
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
2
Philips Philips BHS830/00 SenseIQ Prestige 8000 Serisi Saç Düzleştirici
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
3
Philips Philips StraightCare BHS675/00 Kırık Önleyici SplitStop Teknolojisine Sahip Keratin Katkılı Saç Düzleştirici
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
4
Philips Philips Saloncurl Essential HP4658 Bukle Saç Maşası (Yenilenmiş Ürün)
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
5
Philips Philips Saloncurl Essential HP4657/70 Bukle Saç Maşası (Yenilenmiş Ürün)
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
6
Philips Philips Saç Düzleştirici BHS520/00,Bukle Özelliği, Argan Yağı Katkılı, İyonik Bakım
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
7
Philips Philips Moistureprotect HP8372/00 İyonik Akıllı Saç Düzleştirici
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
8
Dyson Dyson Airwrap Co-Anda 2x™ 30 mm Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti Titanyum Malzeme ile Pembe Renk
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
9
Philips Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
10
Philips Philips Stylecare Prestige Otomatik Saç Maşası HBH876 / 00
vs
Remington Remington S8540 Keratin Protect
Teknik Özellikler
20 özellik
Genel
17
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Cihaz Tipi | Saç Düzleştirici |
| Cihaz İşlevi | Düzleştirme |
| Isı Ayarı | Var |
| Isı Kademesi | 9 kademe |
| En Düşük Isı | 150 °C |
| En Yüksek Isı | 230 °C |
| Hızlı Isınma | Var |
| Isınma Süresi | 15 sn |
| İyon Özelliği | Yok |
| Sesli Uyarı | |
| Kilit Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Pro+ Ayarı Turbo Özelliği Koruma Çantası Otomatik Kapanma |
| TASARIM | |
| Çap | |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
Ekran
1
| Ekran | Var |
Tasarım
2
| Kaplama Malzemesi | Keratin Seramik |
| Renk | Vizon |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!