Saç Şekillendirici
Remington Remington S9600
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Philips Philips Saç Düzleştirici Tarak BHH885/00
vs
Remington Remington S9600
2
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici 2 Adet
vs
Remington Remington S9600
3
Philips Philips BHS830/00 SenseIQ Prestige 8000 Serisi Saç Düzleştirici
vs
Remington Remington S9600
4
Philips Philips StraightCare BHS675/00 Kırık Önleyici SplitStop Teknolojisine Sahip Keratin Katkılı Saç Düzleştirici
vs
Remington Remington S9600
5
Philips Philips Saç Şekillendirme Ve Kurutma Seti BHA530/00,Argan Yağı Seramik Kaplama, 5 Aparat,3 Isı Ve Hız Ayarı
vs
Remington Remington S9600
6
Philips Philips 7000 Series BHS732/00 Iyonlu Seramik Saç Düzleştirici 4 Adet
vs
Remington Remington S9600
7
Philips Philips BHH880/00 StyleCare Essential Isıtmalı Düzleştirme Fırçası
vs
Remington Remington S9600
8
Philips Philips Stylecare Prestige Otomatik Saç Maşası HBH876 / 00
vs
Remington Remington S9600
9
Philips Philips Saç Şekillendirme Ve Kurutma Seti BHA301/00,Argan Yağı Seramik Kaplama, 3 Aparat,3 Isı Ayarı
vs
Remington Remington S9600
10
Dyson Dyson Airwrap Co-Anda 2x™ Saç Şekillendirme ve Kurutma Seti (Jasper Plum)
vs
Remington Remington S9600
Teknik Özellikler
20 özellik
Genel
17
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| Cihaz Tipi | Saç Düzleştirici |
| Cihaz İşlevi | Düzleştirme |
| Isı Ayarı | Var |
| Isı Kademesi | |
| En Düşük Isı | 150 °C |
| En Yüksek Isı | 235 °C |
| Hızlı Isınma | Var |
| Isınma Süresi | 10 sn |
| İyon Özelliği | Yok |
| Sesli Uyarı | |
| Kilit Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Turbo Özelliği Koruma Çantası Sıcaklık Hafıza İşlevi Otomatik Kapanma |
| TASARIM | |
| Çap | |
| Kablo Uzunluğu | 300 cm |
Ekran
1
| Ekran | Var |
Tasarım
2
| Kaplama Malzemesi | Seramik |
| Renk | Kırmızı |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!