Yazıcı
Brother Brother DCP-T220
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Brother Brother DCP-T220
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
2
Brother Brother DCP-T220
vs
Epson Epson EcoTank L3251
3
Brother Brother DCP-T220
vs
HP Hp Smart Tank 750 Renkli Yaz/tar/fot Wi-Fi A4 6UU47A
4
Brother Brother DCP-T220
vs
HP Hp Smart Tank 670 6UU48A Wi-Fi + Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı+ 2 Top A4 Yazıcı Kağıdı Hediye
5
Brother Brother DCP-T220
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
6
Brother Brother DCP-T220
vs
Epson Epson EcoTank L3252
7
Brother Brother DCP-T220
vs
HP Hp 1F3W2A Smart Tank 520 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
8
Brother Brother DCP-T220
vs
Epson Epson L3250 Tanklı Photoink Mürekkepli Yazıcı 4 Renk Bitmeyen Kartuşlu
9
Brother Brother DCP-T220
vs
Epson Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
10
Brother Brother DCP-T220
vs
Epson Epson Ecotank L8100 A4 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Brother DCP |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A5 (148 x 210mm) A6 (105 x 148mm) A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt Parlak Kağıt |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Baskı Hızı (Renkli) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 62 x 46 mm |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 6000 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Yok |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Yok |
| ADF Kapasitesi | 1 sayfa |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 359 mm |
| Yükseklik | 159 mm |
| Ağırlık | 6.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek | 64 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!