Yazıcı
Canon Canon Pixma G3400
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson EcoTank L3250
2
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson EcoTank L3256
3
Canon Canon Pixma G3400
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
4
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson EcoTank L3252
5
Canon Canon Pixma G3400
vs
HP Hp Smart Tank 585 Baskı, Fotokopi, Tarama, Wireless, All-In-One Yazıcı+1 Pk. A4 Fotokopi Kağıdı Hediye
6
Canon Canon Pixma G3400
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
7
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson EcoTank L3251
8
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson L14150 Renklı Inkjet Tanklı A3+ Yaz/tar/fot/fax +Dub +Net +Wıfı
9
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson Ecotank L6260 Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Tarayıcı Fotokopi
10
Canon Canon Pixma G3400
vs
Epson Epson Ecotank L4360 A4 Çok Fonk. Yazıcı
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 8.8 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 5 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | |
| LCD Ekran | Yok |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 1200 dpi |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 445 mm |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 163 mm |
| Ağırlık | 5.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!