Yazıcı
Brother Brother MFC-J3930DW
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
Epson Epson EcoTank L3251
2
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
Epson Epson EcoTank L3256
3
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
4
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
HP HP LaserJet Tank 2502dw Yazıcı Siyah beyaz Çift Taraflı USB ethernet Wifi 2R3E3A
5
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
6
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
Epson Epson Ecotank L1250 Wifi Tanklı Yazıcı Süblimasyon Mürekkepli
7
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
Epson Epson Ecotank L6360 Yazıcı,fotokopi,tarayıcı,wi-Fi,dubleks Baskılı Mürekkep Tanklı Yazıcı
8
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
Epson EPSON EcoTank L15150 Baskı, Tarama, Kopya, Faks ( USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct ) A3 Çok Fonksiyonlu Yazıcı C11CH72403
9
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
10
Brother Brother MFC-J3930DW
vs
HP HP 1F3Y4A 585 SMART TANK - WIRELESS ALL-IN-ONE RENKLİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ TANKLI YAZICI 12PPM 1F3Y4A
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Faks Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Brother MFC |
| Toplam Kağıt Girişi | 600 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 20 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 5.5 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 6 sn |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct NFC |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | 50 sayfa |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran |
| Diğer Özellikler | A3 Yazdırma USB Girişi |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
| Tarama Alanı |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 575 mm |
| Derinlik | 477 mm |
| Yükseklik | 376 mm |
| Ağırlık | 23.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | 576 mhz |
Performans
1
| Bellek | 256 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!