Yazıcı
Canon Canon Pixma E3340
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma E3340
vs
Epson Epson EcoTank L3251
2
Canon Canon Pixma E3340
vs
Canon Canon Pixma G3480
3
Canon Canon Pixma E3340
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
4
Canon Canon Pixma E3340
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
5
Canon Canon Pixma E3340
vs
Epson Epson EcoTank L8160
6
Canon Canon Pixma E3340
vs
HP Hp Smart Tank 670 6UU48A Wi-Fi + Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı+ 2 Top A4 Yazıcı Kağıdı Hediye
7
Canon Canon Pixma E3340
vs
Epson Epson EcoTank L5290
8
Canon Canon Pixma E3340
vs
Canon Canon Pixma IP2702
9
Canon Canon Pixma E3340
vs
HP HP Smart Tank 790 Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Faks Wifi Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı 4WF66A
10
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Canon Canon Pixma E3340
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
| Toplam Kağıt Girişi | 60 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | 89 x 215 mm 127 x 676 mm |
| Kartuş/Toner Sayısı | 2 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | 275 g/m2 Parlak Fotoğraf Kağıdı 64 - 105 g/m2 Düz Kağıt Fotoğraf Kağıdı Plus Parlak II (PP-201) Glossy Fotoğraf Kağıdı (GP-501) Manyetik Fotoğraf Kağıdı (MG-101) Sökülebilir Fotoğraf Çıkartmaları (RP-101) |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 7.7 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 4.0 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | Çerçevesiz Azami 13 x 18 cm 65 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Mopria (Android) Apple AirPrint Message In Print Uygulaması Google Cloud Print PIXMA Cloud Link Canon PRINT Inkjet/SELPHY Uygulaması Canon Baskı Hizmeti Eklentisi (Android) WLAN PictBridge |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | |
| İşletim Sistemi Desteği | Android Windows 10 Mobile Windows Mac OS iOS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (3.8 cm) |
| Diğer Özellikler | Erişim Noktası Özelliği |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 1200 dpi |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 316 mm |
| Yükseklik | 145 mm |
| Ağırlık | 3.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!