Yazıcı
Canon Canon Pixma MX395
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma MX395
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
2
Canon Canon Pixma MX395
vs
HP Hp Smart Tank 670 6UU48A Wi-Fi + Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı+ 2 Top A4 Yazıcı Kağıdı Hediye
3
Canon Canon Pixma MX395
vs
Epson Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
4
Canon Canon Pixma MX395
vs
Epson Epson EcoTank L3251
5
Canon Canon Pixma MX395
vs
HP Hp Smart Tank 750 Renkli Yaz/tar/fot Wi-Fi A4 6UU47A
6
Canon Canon Pixma MX395
vs
HP Hp Smart Tank 585 Baskı, Fotokopi, Tarama, Wireless, All-In-One Yazıcı+1 Pk. A4 Fotokopi Kağıdı Hediye
7
Canon Canon Pixma MX395
vs
Epson Epson L4266 Ecotank Fotokopi,tarayıcı Wifi Tanklı Yazıcı (BEYAZ)(C11CJ63414
8
Canon Canon Pixma MX395
vs
Epson Epson Ecotank L8100 A4 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
9
Canon Canon Pixma MX395
vs
Epson Epson Ecotank L6376 A4 Çok Fonk. Yazıcı
10
Canon Canon Pixma MX395
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Faks Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 2 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt Zarf |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 9 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Yok |
| Baskı Hızı (Renkli) | 5 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | Çerçevesiz 10 x 15 cm 46 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Yok |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | 30 sayfa |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 458 mm |
| Derinlik | 385 mm |
| Yükseklik | 200 mm |
| Ağırlık | 8.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!