Yazıcı
HP HP DeskJet 2620
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
HP HP DeskJet 2620
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
2
HP HP DeskJet 2620
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
3
HP HP DeskJet 2620
vs
HP HP LaserJet Tank MFP 2602sdw Yazıcı, USB, Ethernet, Wifi, PDF'ye tarama, Çift Taraflı Tarama, E-Posta Tarama, Scan, Siyah Beyaz, 2R7F5A
4
HP HP DeskJet 2620
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
5
Canon Canon Pixma E3440
vs
HP HP DeskJet 2620
6
Canon Canon Pixma E3340
vs
HP HP DeskJet 2620
7
HP HP DeskJet 2620
vs
HP Hp Smart Tank 670 6UU48A Wi-Fi + Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı+ 2 Top A4 Yazıcı Kağıdı Hediye
8
HP HP DeskJet 2620
vs
HP HP OfficeJet Pro 8210
9
Epson Epson EcoTank L3151
vs
HP HP DeskJet 2620
10
HP HP DeskJet 2620
vs
HP Hp Smart Tank 589 Fotokopi,tarayıcı,wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı+1 Pk. A4 Kağıt Hediye
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | HP DeskJet |
| Toplam Kağıt Girişi | 60 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 2 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 7.5 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 5.5 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 14 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 18 sn |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 425 mm |
| Derinlik | 304 mm |
| Yükseklik | 149 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | 360 mhz |
Performans
1
| Bellek |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!