Yazıcı
Canon Canon Pixma IP2702
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma IP2702
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
2
Canon Canon Pixma IP2702
vs
HP HP LaserJet Tank MFP 2602sdw Yazıcı, USB, Ethernet, Wifi, PDF'ye tarama, Çift Taraflı Tarama, E-Posta Tarama, Scan, Siyah Beyaz, 2R7F5A
3
Canon Canon Pixma IP2702
vs
Epson Epson EcoTank L3251
4
Canon Canon Pixma IP2702
vs
HP Hp Smart Tank 670 6UU48A Wi-Fi + Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı+ 2 Top A4 Yazıcı Kağıdı Hediye
5
Canon Canon Pixma IP2702
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
6
Canon Canon Pixma IP2702
vs
Epson Epson Ecotank L8100 A4 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
7
Canon Canon Pixma E3340
vs
Canon Canon Pixma IP2702
8
Canon Canon Pixma IP2702
vs
HP HP OfficeJet Pro 9013
9
Canon Canon Pixma IP2702
vs
Epson Epson L8160 Mea Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı - 6 Renk
10
Canon Canon Pixma IP2702
vs
Canon Canon Pixma TR4550
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt Fotoğraf Kağıdı Zarf |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | |
| Çift Taraflı Baskı | |
| Kenarlıksız Baskı | |
| Mobil Baskı | |
| Baskı Hızı (Renkli) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | Çerçevesiz 10 x 15 cm 55 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | |
| Ethernet | |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Yok |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Yok |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | |
| Tarama Alanı |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 445 mm |
| Derinlik | 250 mm |
| Yükseklik | 130 mm |
| Ağırlık | 3.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek | 8 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!