Yazıcı
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Epson Epson EcoTank L3256
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
2
Epson Epson EcoTank L4260
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
3
Epson Epson EcoTank L3251
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
4
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
5
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
6
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
7
HP Hp Smart Tank 581 4A8D4A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renki Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
8
Canon Canon Pixma E3340
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
9
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
vs
HP Hp Smart Tank 750 Renkli Yaz/tar/fot Wi-Fi A4 6UU47A
10
Epson Epson EcoTank L6270
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Ürün Serisi | HP Smart Tank |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Azami 220 g/m2 HP Parlak Kağıt, Broşür, Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, Sunum Kağıdı Mat |
| ADF (Belge Besleme) | — |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 15 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 9 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 14 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 16 sn |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | — |
| Fotoğraf Baskısı | — |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, HP Smart Uygulaması, Mopria |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | — |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | — |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (1 Satır) |
| Diğer Özellikler | Bluetooth, USB 2.0 |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 dpi |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 427.5 mm |
| Derinlik | 364 mm |
| Yükseklik | 198.6 mm |
| Ağırlık | 6.38 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | — |
| TÜM ÖZELLİKLER | — |
| GENEL ÖZELLİKLER | — |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | — |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | — |
| TASARIM | — |
| TARAMA & FOTOKOPİ | — |
Genel
1
| İşlemci | 800 mhz |
Performans
1
| Bellek | 128 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!