Yazıcı
Epson Epson EcoTank L3550
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Epson Epson EcoTank L3550
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
2
Epson Epson EcoTank L3550
vs
Epson Epson Ecotank L8160 Mürekkep Tanklı Fonksiyonlu Yazıcı
3
Epson Epson EcoTank L3550
vs
HP Hp Smart Tank 670 6UU48A Wi-Fi + Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı+ 2 Top A4 Yazıcı Kağıdı Hediye
4
Epson Epson Ecotank L3260 Tarayıcı + Fotokopi + Wifi Direct + Tanklı Yazıcı
vs
Epson Epson EcoTank L3550
5
Epson Epson EcoTank L3251
vs
Epson Epson EcoTank L3550
6
Epson Epson EcoTank L3151
vs
Epson Epson EcoTank L3550
7
Epson Epson EcoTank L3550
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
8
Epson Epson EcoTank L3550
vs
HP Hp Smart Tank 581 4A8D4A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renki Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
9
Epson Epson EcoTank L3550
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
10
Epson Epson EcoTank L3550
vs
Epson Epson EcoTank L8160
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Epson EcoTank |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 33 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 20 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 15 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 9 sn |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | Çerçevesiz 10 x 15 cm |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint Epson Connect (iPrint & Email Print) Wi-Fi Direct Epson Smart |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Yok |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 375 mm |
| Derinlik | 347 mm |
| Yükseklik | 179 mm |
| Ağırlık | 4.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!