Yazıcı
Canon Canon Pixma G5040
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma G5040
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
2
Canon Canon Pixma G5040
vs
HP HP LaserJet Tank 2502dw Yazıcı Siyah beyaz Çift Taraflı USB ethernet Wifi 2R3E3A
3
Canon Canon Pixma G5040
vs
Epson Epson EcoTank L3256
4
Canon Canon Pixma G5040
vs
HP Hp Smart Tank 581 4A8D4A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renki Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
5
Canon Canon Pixma G5040
vs
Epson Epson EcoTank L3252
6
Canon Canon Pixma G5040
vs
Epson Epson L8050 Renklı Inkjet Tanklı Yazıcı +Wıfı (6renk)
7
Canon Canon Pixma G5040
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
8
Canon Canon Pixma G5040
vs
HP HP Smart Tank 615 Wireless All-in-One, Baskı, Kopyalama, Tarama, faks, ADF, Wifi, Y0F71A
9
Canon Canon Pixma G5040
vs
HP Hp Smart Tank 585 Baskı, Fotokopi, Tarama, Wireless, All-In-One Yazıcı+1 Pk. A4 Fotokopi Kağıdı Hediye
10
Canon Canon Pixma G5040
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
| Toplam Kağıt Girişi | 350 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | 300 g/m2 (Fotoğraf Kağıdı) 64 - 105 g/m2 Düz Kağıt Fotoğraf Kağıdı Manyetik Fotoğraf Kağıdı Parlak Kağıt Sökülebilir Fotoğraf Çıkartmaları Yarı Parlak Fotoğraf Kağıdı Zarf |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 13 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 6.8 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm 45 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | LAN/WLAN PictBridge Google Cloud Print PIXMA Cloud Link Mopria Apple AirPrint Canon Baskı Hizmeti Eklentisi (Android) Canon PRINT Inkjet/SELPHY Uygulaması Kablosuz Doğrudan Bağlantı |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Windows Server Windows 10 Mobile Android iOS Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (2 Satır) |
| Diğer Özellikler | Erişim Noktası Özelliği |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Yok |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | |
| Tarama Alanı |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 403 mm |
| Derinlik | 369 mm |
| Yükseklik | 166 mm |
| Ağırlık | 6.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!