Yazıcı
HP HP OfficeJet Pro 8210
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
HP HP OfficeJet Pro 8210
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
2
HP HP OfficeJet Pro 8210
vs
HP Hp Smart Tank 750 Renkli Yaz/tar/fot Wi-Fi A4 6UU47A
3
HP HP OfficeJet Pro 8210
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
4
Epson Epson EcoTank L3250
vs
HP HP OfficeJet Pro 8210
5
Epson Epson EcoTank L4260
vs
HP HP OfficeJet Pro 8210
6
Epson Epson EcoTank L3256
vs
HP HP OfficeJet Pro 8210
7
HP HP OfficeJet Pro 8210
vs
HP HP Smart Tank 589 Fotokopi,tarayıcı,wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı (4A8D9A)
8
HP HP OfficeJet Pro 8210
vs
HP HP Smart Tank 519 3YW73A Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı
9
Canon Canon Pixma MX395
vs
HP HP OfficeJet Pro 8210
10
HP HP OfficeJet Pro 8210
vs
HP HP Smart Tank 615 Wireless All-in-One, Baskı, Kopyalama, Tarama, faks, ADF, Wifi, Y0F71A
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Ürün Serisi | HP OfficeJet Pro |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 18 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 9 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10 sn |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Linux Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran |
| Diğer Özellikler |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Yok |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | |
| Tarama Alanı |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 496 mm |
| Derinlik | 420 mm |
| Yükseklik | 203 mm |
| Ağırlık | 8.62 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | 1200 mhz |
Performans
1
| Bellek | 256 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!