Yazıcı
HP HP OfficeJet Pro 9013
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Epson Epson EcoTank L5290
vs
HP HP OfficeJet Pro 9013
2
HP HP OfficeJet Pro 9013
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
3
HP HP OfficeJet Pro 9013
vs
HP HP Smart Tank 790 Yazıcı Tarayıcı Fotokopi Faks Wifi Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı 4WF66A
4
HP HP OfficeJet Pro 9013
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
5
Epson Epson EcoTank L3251
vs
HP HP OfficeJet Pro 9013
6
Epson Epson Ecotank Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkepli L3252 Model Püskürtmeli Yazıcı
vs
HP HP OfficeJet Pro 9013
7
HP HP OfficeJet Pro 9013
vs
HP Hp Smart Tank 585 Baskı, Fotokopi, Tarama, Wireless, All-In-One Yazıcı+1 Pk. A4 Fotokopi Kağıdı Hediye
8
Epson Epson EcoTank L3151
vs
HP HP OfficeJet Pro 9013
9
Canon Canon Pixma TR4550
vs
HP HP OfficeJet Pro 9013
10
Canon Canon Pixma IP2702
vs
HP HP OfficeJet Pro 9013
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Faks Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | HP OfficeJet Pro |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | Legal (216 x 356mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 18 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 9 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10 sn |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint HP Smart Uygulaması Wi-Fi Direct Mobil Uygulamalar |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS Windows Server |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | 35 sayfa |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (6.75 cm) |
| Diğer Özellikler | Çoklu Görev (Multitasking) |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi |
| Tarama Alanı | Legal ADF (216 x 356mm) Letter (215 x 279mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 439 mm |
| Derinlik | 342 mm |
| Yükseklik | 278 mm |
| Ağırlık | 8.95 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | 1200 mhz |
Performans
1
| Bellek | 512 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!