Yazıcı
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Epson Epson EcoTank L3256
2
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Epson Epson EcoTank L3251
3
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
4
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
5
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Epson Epson L8160 Mea Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı - 6 Renk
6
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Epson Epson EcoTank M1120 Mono Tanklı Yazıcı
7
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Epson Epson Ecotank L8100 A4 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
8
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Canon Canon Pixma G3480
9
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
10
Canon Canon I-Sensys MF657CDW
vs
Canon Canon Pixma E3340
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon I-Sensys |
| Toplam Kağıt Girişi | 251 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | |
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Ağır Kağıt Düz Kağıt Etiket Geri Dönüştürülmüş Kağıt İnce Kağıt Kartpostal Kuşe Kağıt Renkli Kağıt Zarf |
| ADF (Belge Besleme) | Var |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Baskı Hızı (Siyah) | 21 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10.4 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 10.5 sn |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Canon PRINT Business Mopria (Android) Apple AirPrint |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | 50 sayfa |
| LCD Ekran Özellikleri | Dokunmatik Ekran (12.7 cm) |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 9600 x 9600 dpi |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 451 mm |
| Derinlik | 460 mm |
| Yükseklik | 360 mm |
| Ağırlık | 22.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | 1600 mhz |
Performans
1
| Bellek | 1024 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!