Yazıcı
Brother Brother DCP-T820DW
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Brother Brother DCP-T820DW
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
2
Brother Brother DCP-T820DW
vs
Epson Epson Ecotank L8100 A4 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
3
Brother Brother DCP-T820DW
vs
HP Hp Smart Tank 720 All-In-One, Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı
4
Brother Brother DCP-T820DW
vs
Epson Epson L8050 Renklı Inkjet Tanklı Yazıcı +Wıfı (6renk)
5
Brother Brother DCP-T820DW
vs
Epson Epson EcoTank L3266
6
Brother Brother DCP-T820DW
vs
Epson Epson EcoTank L3256
7
Brother Brother DCP-T820DW
vs
HP HP Smart Tank 580 All-in-One Renkli Yazıcı, Wireless, Baskı, Fotokopi, Tarama, 1F3Y2A
8
Brother Brother DCP-T820DW
vs
HP Hp Lazerjet Tank Mfp 2602SDW Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Lazer Tanklı YAZICI-2R7F5A
9
Brother Brother DCP-T820DW
vs
Epson Epson Tanklı L3260 Photoink Mürekkepli Tanklı Yazıcı (1 Siyah Mürekkep ve Fotoğraf Kağıdı Hediyeli)
10
Brother Brother DCP-T820DW
vs
Epson Epson L4266 Ecotank Fotokopi,tarayıcı Wifi Tanklı Yazıcı (BEYAZ)(C11CJ63414
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Brother DCP |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt Geri Dönüştürülmüş Kağıt Parlak Kağıt |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Var |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Yok |
| Baskı Hızı (Renkli) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 6000 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 1200 x 2400 dpi |
| Tarama Alanı |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 439 mm |
| Yükseklik | 195 mm |
| Ağırlık | 9.6 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek | 128 mb |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!