Yazıcı
Canon Canon Pixma E3440
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma E3440
vs
Epson Epson EcoTank L3256
2
Canon Canon Pixma E3440
vs
HP Hp Smart Wi-Fi All-In-One , Tanklı , Baskı, Tarama, Kopyalama, Kablosuz, Pdf'ye Tarama Yazıcı+ Paket ( A4+A5 )Kağıt Hediye
3
Canon Canon Pixma E3440
vs
Canon Canon Pixma G3480
4
Canon Canon Pixma E3440
vs
HP Hp Smart Tank , Baskı, Tarama, Kopyalama, KABLOSUZ,670 All-In-One Yazıcı+1paket A4 Kağıthediye
5
Canon Canon Pixma E3440
vs
Epson Epson EcoTank L3151
6
Canon Canon Pixma E3440
vs
HP Hp Smart Tank 670 6UU48A Wi-Fi + Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı+ 2 Top A4 Yazıcı Kağıdı Hediye
7
Canon Canon Pixma E3440
vs
HP Hp Smart Tank 585 Baskı, Fotokopi, Tarama, Wireless, All-In-One Yazıcı+1 Pk. A4 Fotokopi Kağıdı Hediye
8
Canon Canon Pixma E3440
vs
Canon Canon Pixma MX395
9
Canon Canon Pixma E3440
vs
HP HP Smart Tank 615 Wireless All-in-One, Baskı, Kopyalama, Tarama, faks, ADF, Wifi, Y0F71A
10
Canon Canon Pixma E3440
vs
HP HP Smart Tank 519 3YW73A Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
| Toplam Kağıt Girişi | 60 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 2 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Kartuş |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Düz Kağıt Fotoğraf Kağıdı Parlak Kağıt |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
| Kenarlıksız Baskı | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | 10 x 15 cm |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint Canon Print |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Yok |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (3.8 cm) |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 1200 dpi |
| Tarama Alanı | Letter (215 x 279mm) |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 435 mm |
| Derinlik | 327 mm |
| Yükseklik | 145 mm |
| Ağırlık | 4 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci |
Performans
1
| Bellek |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!