Yazıcı
Canon Canon Pixma G3480
Bu Ürünü İçeren Karşılaştırmalar
10 karşılaştırma bulundu
1
Canon Canon Pixma G3480
vs
HP HP 1F3Y4A 585 SMART TANK - WIRELESS ALL-IN-ONE RENKLİ MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİ TANKLI YAZICI 12PPM 1F3Y4A
2
Canon Canon Pixma G3480
vs
HP Hp Smart Tank , Baskı, Tarama, Kopyalama, KABLOSUZ,670 All-In-One Yazıcı+1paket A4 Kağıthediye
3
Canon Canon Pixma E3340
vs
Canon Canon Pixma G3480
4
Canon Canon Pixma G3480
vs
HP Hp Smart Tank 589 Fotokopi,tarayıcı,wi-Fi Mürekkep Tanklı Yazıcı+1 Pk. A4 Kağıt Hediye
5
Canon Canon Pixma G3480
vs
HP HP 596 Smart Tank - Wıreless All-In-One Renkli Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı 9B2C6A
6
Canon Canon Pixma E3440
vs
Canon Canon Pixma G3480
7
Canon Canon Pixma G3480
vs
HP Hp Smart Tank 585 Baskı, Fotokopi, Tarama, Wireless, All-In-One Yazıcı+1 Pk. A4 Fotokopi Kağıdı Hediye
8
Canon Canon Pixma G3480
vs
HP Hp Smart Tank 581 4A8D4A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renki Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
9
Canon Canon Pixma G3480
vs
Epson Epson EcoTank L5290
10
Canon Canon Pixma G3480
vs
HP HP Smart Tank Wireless 515 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi + Airprint Renkli Tanklı Yazıcı 1TJ09A
Teknik Özellikler
46 özellik
GENEL BİLGİLER
9
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Fotokopi Tarayıcı Yazıcı |
| Ürün Serisi | Canon Pixma |
| Toplam Kağıt Girişi | 100 sayfa |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| Kartuş/Toner Tipi | Mürekkep Tankı |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Canon Oce Renkli Ofis Kağıdı (SAT213) Çift taraflı Mat kağıt (MP-101D) Düz Kağıt Kalın Kağıt Kart Koyu Renkli Kumaş Üzerine Ütülü Aktarımlar Mat Fotoğraf Kağıdı Mıknatıslı Fotoğraf Kağıdı Parlak Fotoğraf Kağıdı Pro Luster Fotoğraf Kağıdı Tişört Baskısı Yeniden Yapıştırılabilir Fotoğraf Kağıdı |
| ADF (Belge Besleme) |
BASKI BİLGİLERİ
13
| Baskı Türü | Renkli |
| Baskı Tekniği | Mürekkepli |
| Baskı Hızı (Siyah) | 11 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | |
| Mobil Baskı | Var |
| Baskı Hızı (Renkli) | 6 sf/dk |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | |
| Fotoğraf Baskısı Özellikleri | Çerçevesiz 10 x 15 cm 45 Saniyede Baskı |
| Fotoğraf Baskısı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Mopria (Android) Apple AirPrint Creative Park Easy-PhotoPrint Editor Canon Print |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 4800 x 1200 px |
DİĞER BİLGİLER
7
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows Mac OS |
| LCD Ekran | Var |
| ADF Kapasitesi | |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (1.3 inç) |
| Diğer Özellikler | Yüksek Hızlı USB |
TARAYICI BİLGİLERİ
3
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 1200 dpi |
| Tarama Alanı |
TASARIM BİLGİLERİ
5
| Genişlik | 416 mm |
| Derinlik | 363 mm |
| Yükseklik | 177 mm |
| Ağırlık | 6.5 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
BİLGİLER
7
| TEMEL ÖZELLİKLER | |
| TÜM ÖZELLİKLER | |
| GENEL ÖZELLİKLER | |
| BASKI ÖZELLİKLERİ | |
| TEKNİK ÖZELLİKLER | |
| TASARIM | |
| TARAMA & FOTOKOPİ |
Genel
1
| İşlemci | — |
Performans
1
| Bellek | — |
Bu Ürünle Karşılaştır
Benzer bir ürün seçerek detaylı karşılaştırma yapın
Kullanıcı Yorumları
0 yorumYorum Yaz
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!